-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви ДК 021:2015 33690000-3 - Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-09-02-007062-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265856
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні реактиви ДК 021:2015 33690000-3- «Лікарські засоби різні»- ID: UA-2026-08-06-004505-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30010651
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби ДК 021:2015: 33690000-3- Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-07-20-011117-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29861178
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви ДК 021:2015 33690000-3- «Лікарські засоби різні»- ID: UA-2026-07-20-009716-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29859790
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби ДК 021:2015: 33690000-3- Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-06-24-012880-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29642797
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реактиви для аналізатора гематологічного автоматичного та тест – смужки для аналізатора се...×-
Реактиви для аналізатора гематологічного автоматичного та тест – смужки для аналізатора сечі, колориметрична тест – смужка, експрес-аналіз ДК 021:2015: 33690000-3 — Лікарські засоби різні
- ID: UA-2026-06-10-007855-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29495229
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для аналізатора гематологічного автоматичного та тест – смужки для аналізатора се...×-
Реактиви для аналізатора гематологічного автоматичного та тест – смужки для аналізатора сечі, колориметрична тест – смужка, експрес-аналіз ДК 021:2015: 33690000-3 — Лікарські засоби різні
- ID: UA-2026-05-13-001179-a
- Дата створення : 13.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29203721
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -