-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лікарські засоби ДК 021:2015: 33690000-3- Лікарські засоби різні
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-012880-a
Торги не відбулися
39 742.66
UAH з ПДВ
Номер:
7de19294c0024e82a9c2a4332e214b39
Внутрішній номер закупівлі:
29642797
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-012880-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37876792
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. НЬЮТОНА, 132 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Пляка +380953047666 alena-plaka@ukr.net http://www.kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
39 742.66 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 17:21 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 17:21 - 02.07.2026 09:00
Аукціон:
з 03.07.2026 13:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴39 742.66 Лікарські засоби ДК 021:2015: 33690000-3- Лікарські засоби різні