• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Лабораторні реактиви ДК 021:2015 33690000-3- «Лікарські засоби різні»

Завершена

8 673.00 UAH без ПДВ
Номер: 99ed625be3a14c92bbfb1a7e5b0e83d2
Внутрішній номер закупівлі: 30010651
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-06-004505-a   
Замовник: Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
Контактна особа: Альона Пляка +380953047666 alena-plaka@ukr.net http://www.kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 8 673.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
105-009119-00 Мультиконтроль ClinChem (рівень 1) 5 мл
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 3 флакон
Період постачання 06.08.2026 - 30.11.2026
Місце постачання 61096, Україна, Харківська область, м.Харків, вул. Ньютона 132-А На карті
105-009120-00 Мультиконтроль ClinChem (рівень 2) 5 мл
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 1 флакон
Період постачання 06.08.2026 - 30.11.2026
Місце постачання 61096, Україна, Харківська область, м.Харків, вул. Ньютона 132-А На карті
105-001127-00 Мультикалібратор 3 мл.
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 3 флакон
Період постачання 06.08.2026 - 30.11.2026
Місце постачання 61096, Україна, Харківська область, м.Харків, вул. Ньютона 132-А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СВИРИДЕНКО ОЛЬГА ІВАНІВНА
Ціна пропозиції 8 673.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.08.2026 11:59
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 8053bcf3f42d4531b719e0fa19e5a81e
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-06-004505-a-a1
Постачальник: СВИРИДЕНКО ОЛЬГА ІВАНІВНА
Номер договору: 388
Сума договору: 8 673.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.08.2026 00:00 - 30.11.2026 00:00
Дата підписання: 06.08.2026 09:00
Статус:
Виконаний
PDF
Договір 388.PDF
PDF
Обгрунтування 8673,00+звіт+сл..PDF
p7s
sign.p7s