-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторні реактиви ДК 021:2015 33690000-3 - Лікарські засоби різні
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-007062-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
11 883.10
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
15
год
20
хв
39
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d11f83899d80487fbe7866b92c396957
Внутрішній номер закупівлі:
30265856
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-007062-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37876792
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. НЬЮТОНА, 132 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Пляка +380953047666 alena-plaka@ukr.net http://www.kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
11 883.10 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 13:47 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 13:47 - 18.09.2026 09:00
Період оскарження:
02.09.2026 13:47 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 883.10 Лабораторні реактиви ДК 021:2015 33690000-3 - Лікарські засоби різні