-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви ДК 021:2015 33690000-3 - Лікарські засоби різні
Оголошено тендер
14 259.72
UAH
Номер:
462ba5713d5c4b26b446138f65575641
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-008949-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37876792
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. НЬЮТОНА, 132 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37876792
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. НЬЮТОНА, 132 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
14 259.72 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лабораторні реактиви ДК 021:2015 33690000-3 - Лікарські засоби різні
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
02.09.2026 13:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
105-000817-00 Гамаглутамінтрансфераза ГГТ (4×35мл+2×18мл) (або еквівалент)
Кількість
2 пакунок
Період постачання
(не задано)
105-000849-00 Глюкоза (GOD-POD метод) (4*40 мл + 2*20 мл) (або еквівалент)
Кількість
3 пакунок
Період постачання
(не задано)
105-000748-00 Очищуючий розчин (CD80), 1 літр (або еквівалент)
Кількість
2 набір
Період постачання
(не задано)
105-009120-00 Мультиконтроль ClinChem (рівень 2) 5 мл (або еквівалент)
Кількість
2 флакон
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума14 259.72 UAH