-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні(Джерело фінансування закупівлі-спецфонд)- ID: UA-2019-09-20-000218-b
- Дата створення : 20.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3805039
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2019-06-19-001483-c
- Дата створення : 19.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3491645
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2019-06-06-000439-b
- Дата створення : 06.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3443836
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2019-05-17-001174-a
- Дата створення : 17.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3372605
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2019-05-17-000374-a
- Дата створення : 17.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3369558
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні. (Бактеріологічні препарати та середовища – 19 найменувань- ID: UA-2019-05-02-000799-a
- Дата створення : 14.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3342114
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2019-05-07-000491-a
- Дата створення : 07.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3311965
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Бактеріологічні препарати та середовища – 19 найменувань- ID: UA-2019-04-01-002012-b
- Дата створення : 01.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3248249
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
3 лота: Лот 1. – Реактиви – 48 найменувань; Лот 2. – Реактиви – 61 найменування; Лот 3. –...×-
3 лота: Лот 1. – Реактиви – 48 найменувань; Лот 2. – Реактиви – 61 найменування; Лот 3. – Бактеріологічні препарати та середовища – 19 найменувань
- ID: UA-2019-03-07-001309-a
- Дата створення : 07.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3238702
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2019-04-11-000644-a
- Дата створення : 11.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3226753
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2019-03-25-001889-b
- Дата створення : 25.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3159168
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2019-03-15-000100-a
- Дата створення : 15.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3119136
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2019-02-14-001326-b
- Дата створення : 14.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3007682
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2019-02-14-001189-b
- Дата створення : 14.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3007498
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2019-02-14-000987-b
- Дата створення : 14.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3007184
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -