-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні. (Бактеріологічні препарати та середовища – 19 найменувань
Тендер Prozorro UA-2019-05-02-000799-a
Завершена
26 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
1686aafde4394694abaca04a3bcec608
Внутрішній номер закупівлі:
3342114
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-02-000799-a
Замовник:
ВК "Відділ охорони здоров'я виконавчого комітету Смілянської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013254
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, м. Сміла, вул. Свердлова, 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Чорна +380638569159 sm_voz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником двічі відмінено відкриті торги за відповідним лотом, згідно предмету закупівлі «Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 33690000-3 - Лікарські засоби різні. (Бактеріологічні препарати та середовища – 19 найменувань)» через відсутність достатньої кількості учасників та у порядку ст. 31 Закону (оголошення про проведення відкритих торгів в електронній системі закупівель № UA-2019-03-07-001309-a та UA-2019-04-01-002012-b відповідно), при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
26 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лікарські засоби різні. (Бактеріологічні препарати та середовища – 19 найменувань
Кількість
145 одиниця
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Майборода Вадим Іванович
Оскарження: 02.05.2019 13:50 - 13.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2708508516
-
Контактна особа:
Майборода Вадим Іванович +380975707568
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, Соснівський район ВУЛИЦЯ 30 РОКІВ ПЕРЕМОГИ буд. 32 кв. 125
Оскарження: 02.05.2019 13:50 - 13.05.2019 00:00
Ціна пропозиції
26 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.05.2019 13:52
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
92d420312ee64008b0bbc2a11f105b2a
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-02-000799-a-a1
Постачальник:
Майборода Вадим Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2708508516
-
Контактна особа:
Майборода Вадим Іванович +380975707568
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, Соснівський район ВУЛИЦЯ 30 РОКІВ ПЕРЕМОГИ буд. 32 кв. 125
Номер договору:
448
Сума договору:
26 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.05.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
14.05.2019 08:56
Статус:
Розірваний