-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
3 лота: Лот 1. – Реактиви – 48 найменувань; Лот 2. – Реактиви – 61 найменування; Лот 3. – Бактеріологічні препарати та середовища – 19 найменувань
Тендер Prozorro UA-2019-03-07-001309-a
Найменування та асортимент (кількість), а також одиниці виміру товару зазначено в Додатку 1 до тендерної документації (технічне завдання)
Завершена
314 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 260.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 260.00 UAH
Номер:
963164a6b280402bb461dcc6f33a747d
Внутрішній номер закупівлі:
3238702
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-07-001309-a
Замовник:
ВК "Відділ охорони здоров'я виконавчого комітету Смілянської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013254
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, м. Сміла, вул. Свердлова, 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Чорна +380638569159 sm_voz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
314 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.03.2019 13:09 - 15.03.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
07.03.2019 13:09 - 25.03.2019 00:00
Аукціон:
25.03.2019 15:06 - 25.03.2019 16:14
Період кваліфікації:
25.03.2019 16:14 - 01.04.2019 13:38
Період завантаження договору:
25.03.2019 16:14 - 14.04.2019 16:14
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴100 000.00 Лот 1. – Реактиви – 48 найменувань
- Лот №2 ₴188 000.00 Лот 2. – Реактиви – 61 найменування
- Лот №3 ₴26 000.00 Лот 3. – Бактеріологічні препарати та середовища – 19 найменувань