-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бактеріологічні препарати та середовища – 19 найменувань
Тендер Prozorro UA-2019-04-01-002012-b
Найменування та асортимент (кількість), а також одиниці виміру товару зазначено в Додатку 1 до тендерної документації (технічне завдання)
Торги не відбулися
26 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 260.00 UAH
мін. крок: 1% або 260.00 UAH
Номер:
9fa17e6f9d0441c3984ee3196eef3d23
Внутрішній номер закупівлі:
3248249
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-01-002012-b
Замовник:
ВК "Відділ охорони здоров'я виконавчого комітету Смілянської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013254
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, м. Сміла, вул. Свердлова, 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Чорна +380638569159 sm_voz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
26 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
260.00 UAH
Період уточнення:
01.04.2019 16:58 - 07.04.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
01.04.2019 16:58 - 17.04.2019 00:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бактеріологічні препарати та середовища – 19 найменувань
Кількість
145 одиниця
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП Майборода Вадим Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2708508516
-
Контактна особа:
Майборода Вадим Іванович +380975707568 bsabsa@ukr.net
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. 30 років Перемоги 32/125
Початкова пропозиція
24 247.31 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
24 247.31 UAH з ПДВ
Документи
3
Скарги
0