-
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2026-03-25-002712-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28717988
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24413020ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2026-03-20-005940-a
- Дата створення : 20.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28674841
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24413020ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09310000-5 - електрична енергія (Електрич...×-
код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09310000-5 - електрична енергія (Електрична енергія)
- ID: UA-2026-03-17-015316-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28637018
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24413020ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2026-03-17-010618-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28632325
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24413020ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09310000-5 - електрична енергія (Електрич...×-
код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09310000-5 - електрична енергія (Електрична енергія)
- ID: UA-2026-03-16-009677-a
- Дата створення : 16.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28616504
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24413020ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2026-03-16-003087-a
- Дата створення : 16.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28609941
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24413020ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2026-03-11-015176-a
- Дата створення : 11.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28577108
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24413020ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, без розподілу- ID: UA-2025-12-16-001309-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27578047
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24413020ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, без розподілу- ID: UA-2024-12-13-003137-a
- Дата створення : 13.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23663725
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24413020ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, формульне ціноутворення, без розподілу- ID: UA-2024-11-04-012601-a
- Дата створення : 04.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23122282
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24413020ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, формульне ціноутворення, без розподілу- ID: UA-2023-12-11-018977-a
- Дата створення : 11.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20003478
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24413020ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2023-10-20-015719-a
- Дата створення : 20.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19365725
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24413020ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 3
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, формульний розрахунок- ID: UA-2023-10-12-011004-a
- Дата створення : 12.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19265903
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24413020ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги відмінено -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2022-11-14-008983-a
- Дата створення : 14.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15862788
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24413020ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2022-10-13-011305-a
- Дата створення : 13.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15575333
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24413020ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -