-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09310000-5 - електрична енергія (Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2026-03-16-009677-a
Електрична енергія, без розподілу, формульний розрахунок. Група«Б» (без АСКОЕ), 2 клас напруги. Постачальник гарантує, що країною походження Товару, який буде поставлятися Покупцю, як на дату поставки, так і на дату укладення цього Договору не є російська федерація / республіка білорусь / ісламська республіка іран.
Торги відмінено
10 560 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
734bd548e72043f6b6f0876cfff85459
Внутрішній номер закупівлі:
28616504
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-16-009677-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24413020
-
Адреса:
20401, Україна, Черкаська область, Звенигородський район, місто Тальне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Інна Щербина +380975274790 vodokanaltalne@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 560 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.03.2026 15:13 - 21.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.03.2026 15:13 - 24.03.2026 00:00
Аукціон:
з 24.03.2026 15:20
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
29d6384d31654c9ea81ea7c9e4bb4eec
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель (пп. 2 п. 50 Особливостей). Під час оголошення процедури закупівлі було виявлено технічну помилку в розрахунку очікуваної вартості: некоректно застосовано показник середньозваженої ціни РДН (Цсз) за частину березня замість повного попереднього місяця (лютого), що суперечить умовам проєкту договору та унеможливлює його подальше укладення.
Період оскарження:
17.03.2026 16:32 - 28.03.2026 00:00
Дата опублікування:
17.03.2026 16:32
Дата виконання:
28.03.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴10 560 000.00 код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09310000-5 - електрична енергія (Електрична енергія)