-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09310000-5 - електрична енергія (Електрична енергія)
Оголошено тендер
10 560 000.00
UAH
Номер:
3f12223a81994aac92f1b336a17b241f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-16-012288-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24413020
-
Адреса:
20401, Україна, Черкаська область, Звенигородський район, місто Тальне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24413020
-
Адреса:
20401, Україна, Черкаська область, Звенигородський район, місто Тальне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
10 560 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09310000-5 - електрична енергія (Електрична енергія)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
16.03.2026 14:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
1200000 кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДодатково: власні кошти, що надходитимуть від господарської діяльності підприємства
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяТальне
Сума10 560 000.00 UAH