-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-11-14-008983-a
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТД ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.
Завершена
6 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 30 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 30 000.00 UAH
Номер:
8602f2ea2a944a7d9c7c58fcc22519c7
Внутрішній номер закупівлі:
15862788
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-14-008983-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24413020
-
Адреса:
20401, Україна, Черкаська область, Тальнівський район, місто Тальне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Інна Щербина +380975274790 vodokanaltalne@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.11.2022 14:20 - 19.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2022 14:20 - 22.11.2022 00:00
Аукціон:
22.11.2022 15:23 - 22.11.2022 15:46
Період кваліфікації:
22.11.2022 15:46 - 25.11.2022 15:44
Період завантаження договору:
01.12.2022 00:00 - 11.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 000 000.00 Електрична енергія