• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09310000-5 - електрична енергія (Електрична енергія)

Торги не відбулися

15 600 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 1a8e2cf1575749c5b33be40d5cfc628b
Внутрішній номер закупівлі: 28637018
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-17-015316-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Інна Щербина +380975274790 vodokanaltalne@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 15 600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.03.2026 19:53 - 22.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.03.2026 19:53 - 25.03.2026 00:00
Аукціон: з 25.03.2026 14:27

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴15 600 000.00 код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09310000-5 - електрична енергія (Електрична енергія)