-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія, код ДК 021:2015 09310000-5 (Електрична енергія)- ID: UA-2026-09-04-012292-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300965
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (ПОН-постачальник «останньої надії») ДК 021:2015:09310000-5-Електрична...×-
Електрична енергія (ПОН-постачальник «останньої надії») ДК 021:2015:09310000-5-Електрична енергія.
- ID: UA-2026-08-13-011185-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30081115
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, код ДК 021:2015 09310000-5 (Електрична енергія)- ID: UA-2026-08-06-011035-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30017081
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія, код ДК 021:2015 09310000-5 (Електрична енергія)- ID: UA-2026-07-28-012093-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29934648
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (ПОН-постачальник «останньої надії») ДК 021:2015:09310000-5-Електрична...×-
Електрична енергія (ПОН-постачальник «останньої надії») ДК 021:2015:09310000-5-Електрична енергія.
- ID: UA-2026-07-23-012012-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29898016
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія, код ДК 021:2015 09310000-5 (Електрична енергія)- ID: UA-2026-07-14-011200-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29814064
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія, код ДК 021:2015 09310000-5 (Електрична енергія)- ID: UA-2026-07-02-007086-a
- Дата створення : 02.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29716332
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія - код ДК 021:2015 09310000-5 (Електрична енергія)- ID: UA-2026-06-23-009899-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29625425
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія - код ДК 021:2015 09310000-5 (Електрична енергія)- ID: UA-2026-06-11-008358-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29510011
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (ПОН-постачальник "останньої надії") ДК 021:2015:09310000-5-Е...×-
Електрична енергія (ПОН-постачальник "останньої надії") ДК 021:2015:09310000-5-Електрична енергія
- ID: UA-2026-06-04-010722-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29440864
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, без розподілу- ID: UA-2026-05-12-003581-a
- Дата створення : 12.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29190408
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (ПОН-постачальник «останньої надії») ДК 021:2015:09310000-5-Електрична...×-
Електрична енергія (ПОН-постачальник «останньої надії») ДК 021:2015:09310000-5-Електрична енергія
- ID: UA-2026-05-07-007610-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29149913
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія ДК 021:2015 09310000-5 “Електрична енергія”- ID: UA-2026-04-24-013048-a
- Дата створення : 24.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29028078
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги відмінено -
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія ДК 021:2015 09310000-5 “Електрична енергія”- ID: UA-2026-04-15-010388-a
- Дата створення : 15.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28925392
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія ДК 021:2015 09310000-5 “Електрична енергія”- ID: UA-2026-04-15-009046-a
- Дата створення : 15.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28924057
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено