-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія, код ДК 021:2015 09310000-5 (Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012292-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
50 561 020.89
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
06
год
54
хв
14
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
98031cc9c3d44c328dd870f53b00d0cf
Внутрішній номер закупівлі:
30300965
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012292-a
Замовник:
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08494013
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, вулиця Національної Гвардії, будинок 14Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Генадій Джус +380342750710, +380631345184 zakupivli84_if-kech@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
50 561 020.89 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 16:15 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 16:15 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 16:15 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴50 561 020.89 Електрична енергія, код ДК 021:2015 09310000-5 (Електрична енергія)