-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія - код ДК 021:2015 09310000-5 (Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-009899-a
Торги не відбулися
65 267 356.64
UAH з ПДВ
Номер:
95caf10a41d641adbddde45ce7a8cb64
Внутрішній номер закупівлі:
29625425
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-009899-a
Замовник:
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08494013
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, вулиця Національної Гвардії, будинок 14Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Генадій Джус +380342750710, +380631345184 zakupivli84_if-kech@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
65 267 356.64 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 15:05 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 15:05 - 01.07.2026 00:00
Аукціон:
з 01.07.2026 14:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴65 267 356.64 Електрична енергія - код ДК 021:2015 09310000-5 (Електрична енергія)