-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія, код ДК 021:2015 09310000-5 (Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-007086-a
Торги не відбулися
19 006 203.71
UAH без ПДВ
Номер:
8575a91fdeda4d4dbe4f0627add4c9ba
Внутрішній номер закупівлі:
29716332
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-007086-a
Замовник:
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08494013
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, вулиця Національної Гвардії, будинок 14Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Генадій Джус +380342750710, +380631345184 zakupivli84_if-kech@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
19 006 203.71 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 14:51 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 14:51 - 10.07.2026 00:00
Аукціон:
з 10.07.2026 12:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴19 006 203.71 Електрична енергія, код ДК 021:2015 09310000-5 (Електрична енергія)