-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія, код ДК 021:2015 09310000-5 (Електрична енергія)
Оголошено тендер
22 807 444.45
UAH
Номер:
dfcc6f44d93746a38799d96b80d26b2c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-02-008361-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08494013
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, вулиця Національної Гвардії, будинок 14Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08494013
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, вулиця Національної Гвардії, будинок 14Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
22 807 444.45 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія, код ДК 021:2015 09310000-5 (Електрична енергія)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
02.07.2026 14:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума22 807 444.45 UAH