-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-09-04-007659-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296380
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОКРОВСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01990884ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-09-02-008385-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267167
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОКРОВСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01990884ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 07.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-09-02-007835-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266627
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОКРОВСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01990884ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 07.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-09-02-007452-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266243
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОКРОВСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01990884ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 07.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-09-02-006918-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265698
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОКРОВСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01990884ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 07.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-09-02-006063-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264867
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОКРОВСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01990884ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 07.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-08-12-001689-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30058766
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОКРОВСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01990884ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-07-23-004973-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29890987
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОКРОВСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01990884ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-07-23-004752-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29890769
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОКРОВСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01990884ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-07-23-004654-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29890672
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОКРОВСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01990884ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-07-23-004480-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29890506
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОКРОВСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01990884ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-07-23-002741-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29888771
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОКРОВСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01990884ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-07-23-001345-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29887381
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОКРОВСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01990884ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-06-19-000079-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29587507
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОКРОВСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01990884ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-06-01-011524-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29399862
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОКРОВСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01990884ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -