-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лікарські засоби різні
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-001689-a
Завершена
21 962.33
UAH без ПДВ
Номер:
0c2161ed8d3b4718a7ca86083f6f9739
Внутрішній номер закупівлі:
30058766
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-001689-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОКРОВСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990884
-
Адреса:
85300, Україна, Донецька область, Покровськ, вул. Шпитальна, б.73
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Крупник +380660789122, +380660789122 pokrovskaliltender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
21 962.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 10:08 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 10:08 - 20.08.2026 08:00
Аукціон:
з 21.08.2026 13:14
Період кваліфікації:
20.08.2026 08:00 - 21.08.2026 13:55
Період завантаження договору:
27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴21 962.33 Лікарські засоби різні