-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лікарські засоби різні
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-000079-a
Завершена
334 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
8cd4bf1c527e423f94ee76a0108f1ff1
Внутрішній номер закупівлі:
29587507
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-19-000079-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОКРОВСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990884
-
Адреса:
85300, Україна, Донецька область, Покровськ, вул. Шпитальна, б.73
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Крупник +380660789122, +380660789122 pokrovskaliltender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
334 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 05:59 - 24.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2026 05:59 - 27.06.2026 08:00
Аукціон:
з 29.06.2026 11:57
Період кваліфікації:
27.06.2026 08:00 - 30.06.2026 08:28
Період завантаження договору:
06.07.2026 00:00 - 16.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴334 500.00 Лікарські засоби різні