-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лікарські засоби різні
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-002741-a
Завершена
210 865.59
UAH без ПДВ
Номер:
d43a27024d0a4196a22035f892d557e8
Внутрішній номер закупівлі:
29888771
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-23-002741-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОКРОВСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990884
-
Адреса:
85300, Україна, Донецька область, Покровськ, вул. Шпитальна, б.73
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Крупник +380660789122, +380660789122 pokrovskaliltender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
210 865.59 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.07.2026 10:52 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2026 10:52 - 04.08.2026 08:00
Аукціон:
з 05.08.2026 14:46
Період кваліфікації:
04.08.2026 08:00 - 06.08.2026 12:59
Період завантаження договору:
12.08.2026 00:00 - 22.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴210 865.59 Лікарські засоби різні