-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні
Оголошено тендер
225 626.18
UAH
Номер:
8647a77e471a4220807120db47a998ce
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-23-001900-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОКРОВСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990884
-
Адреса:
85300, Україна, Донецька область, Покровськ, вул. Шпитальна, б.73
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОКРОВСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990884
-
Адреса:
85300, Україна, Донецька область, Покровськ, вул. Шпитальна, б.73
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
225 626.18 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лікарські засоби різні
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
23.07.2026 10:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписВласні кошти підприємства
Сума225 626.18 UAH