-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні(лампа...×-
код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні(лампа бактеріцидна TUV-30)
- ID: UA-2021-05-31-006765-b
- Дата створення : 31.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10115199
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИАЗОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПРИАЗОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01992943ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Калоп...×-
код ДК 021:2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Калоприймачі, сечоприймачі)
- ID: UA-2021-04-15-005356-b
- Дата створення : 15.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9528148
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИАЗОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПРИАЗОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01992943ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Кало...×-
код ДК 021:2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Калоприймачі, сечоприймачі)
- ID: UA-2021-03-05-003710-c
- Дата створення : 05.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8933841
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИАЗОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПРИАЗОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01992943ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 33197000-7 Комп'ютерне обладнання медичного призначення (Відеосистем...×-
код ДК 021:2015 33197000-7 Комп'ютерне обладнання медичного призначення (Відеосистема колькоскопа МК-300" )
- ID: UA-2021-03-01-009136-a
- Дата створення : 01.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8851168
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИАЗОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПРИАЗОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01992943ДК 021:2015: 33197000-7 Комп’ютерне обладнання медичного призначенняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
код ДК 021:2015 33190000-8 – «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні»(К...×-
код ДК 021:2015 33190000-8 – «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні»(Калоприймачі,сечоприймачі)
- ID: UA-2021-02-19-001991-b
- Дата створення : 19.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8701585
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИАЗОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПРИАЗОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01992943ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
код ДК 021-2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні ( Виро...×-
код ДК 021-2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні ( Вироби призначені запобіганню COVID-19)
- ID: UA-2020-12-15-007462-c
- Дата створення : 15.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7756294
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИАЗОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПРИАЗОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01992943ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
код ДК 021-2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні ( Вир...×-
код ДК 021-2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні ( Вироби призначені запобіганню COVID-19)
- ID: UA-2020-12-15-006499-c
- Дата створення : 15.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7754604
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИАЗОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПРИАЗОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01992943ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні- ID: UA-2020-11-05-005941-c
- Дата створення : 05.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7058402
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИАЗОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПРИАЗОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01992943ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ендовідеокамера Endo LifeCam HD32 за ДК 021:2015 код 33190000-8 Медичне обладнання та виро...×-
Ендовідеокамера Endo LifeCam HD32 за ДК 021:2015 код 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (медичні меблі та обладнання)
- ID: UA-2020-09-21-005611-b
- Дата створення : 21.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6376856
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИАЗОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПРИАЗОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01992943ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
код ДК 021-2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Ендов...×-
код ДК 021-2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Ендовідеокамера)
- ID: UA-2020-09-01-003932-b
- Дата створення : 01.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6109237
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИАЗОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПРИАЗОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01992943ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
код ДК 021-2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Підй...×-
код ДК 021-2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Підйомник електричний з регулюванням ширини бази для підйому, пересаджування і транспортування пацієнтів)
- ID: UA-2020-08-26-007587-a
- Дата створення : 26.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6056502
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИАЗОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПРИАЗОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01992943ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021-2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Лін...×-
код ДК 021-2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Лінійний УЗД-датчик, сумісний з УЗД апаратом Philips)
- ID: UA-2020-08-17-003040-a
- Дата створення : 17.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5945489
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИАЗОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПРИАЗОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01992943ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021-2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Ендов...×-
код ДК 021-2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Ендовідеокамера)
- ID: UA-2020-08-14-001143-a
- Дата створення : 14.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5926516
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИАЗОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПРИАЗОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01992943ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021-2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Підй...×-
код ДК 021-2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Підйомник електричний з регулюванням ширини бази для підйому, пересаджування і транспортування пацієнтів)
- ID: UA-2020-08-07-004056-a
- Дата створення : 07.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5849375
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИАЗОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПРИАЗОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01992943ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні ДК021-2015: 33190000-8 (НК 024:20...×-
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні ДК021-2015: 33190000-8 (НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»: 13209 Помпа для ентерального харчування
- ID: UA-2020-07-29-006452-c
- Дата створення : 29.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5751241
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИАЗОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПРИАЗОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01992943ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -