-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набори хірургічних інструментів та хірургічні інструменти- ID: UA-2026-06-04-008119-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29438288
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лезо для скальпеля, стерильне, розмір №15; Лезо для скальпеля, стерильне, розмір №22; Лезо...×-
Лезо для скальпеля, стерильне, розмір №15; Лезо для скальпеля, стерильне, розмір №22; Лезо для скальпеля, стерильне, розмір №12
- ID: UA-2026-05-01-004188-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29088714
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Одноразова ріжуча головка до електродерматома ДК-717.0.00- ID: UA-2026-04-21-010949-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28981123
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набори хірургічних інструментів та хірургічні інструменти- ID: UA-2026-03-26-002999-a
- Дата створення : 26.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28733389
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрохірургічний апарат (ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків;...×-
Електрохірургічний апарат (ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків; НК 024:2023: 44776 Електрохірургічна система; НК 031:2024: Z12010901 «Діатермокоагулятори»)
- ID: UA-2026-02-27-011621-a
- Дата створення : 27.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28456851
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЕНДОСКОПІЧНА СТІЙКА У СКЛАДІ (ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блокі...×-
ЕНДОСКОПІЧНА СТІЙКА У СКЛАДІ (ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків НК 024:2019: 35616 Система ендоскопічної візуалізації Код НК 031:2024: Z12020510 Відеогастродуоденоскопи)
- ID: UA-2026-02-19-013482-a
- Дата створення : 19.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28367681
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ендоскопічні матеріали: зажим довгого типу з тупим кутом, зажим довгого типу з прямим куто...×-
Ендоскопічні матеріали: зажим довгого типу з тупим кутом, зажим довгого типу з прямим кутом, клапан інструментального каналу (біопсійний), клапан аспіраційний
- ID: UA-2025-11-25-012446-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27261642
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апарат кріохірургічний в комплекті (код ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 331600...×-
Апарат кріохірургічний в комплекті (код ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 33160000-9: Устаткування для операційних блоків; код НК 024:2023 – 11067 Загальна механічна кріохірургічна система, кріогенний газ)
- ID: UA-2025-09-30-010584-a
- Дата створення : 30.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26601715
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект обладнання для артроскопії- ID: UA-2025-09-02-005379-a
- Дата створення : 02.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26301638
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ріжучі головки до Електродерматома ДК-717.0.00 (код ДК 021:2015 Єдиного закупівельного сло...×-
Ріжучі головки до Електродерматома ДК-717.0.00 (код ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 33160000-9: Устаткування для операційних блоків)
- ID: UA-2025-05-13-011663-a
- Дата створення : 13.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25287535
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
МОБІЛЬНИЙ ВІДЕОБРОНХОСКОП, ВІДЕОГАСТРОСКОП (код ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словник...×-
МОБІЛЬНИЙ ВІДЕОБРОНХОСКОП, ВІДЕОГАСТРОСКОП (код ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 33160000-9: Устаткування для операційних блоків)(код НК 024:2023 – 17662 Гнучкий відеобронхоскоп; код НК 024:2023 -17663-Гнучкий відеогастроскоп)
- ID: UA-2024-12-30-010419-a
- Дата створення : 30.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23913097
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЕНДОСКОПІЧНИЙ ЕЛЕКТРОКОАГУЛЯТОР З НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ (код ДК 021:2015 Єдиного закупівель...×-
ЕНДОСКОПІЧНИЙ ЕЛЕКТРОКОАГУЛЯТОР З НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ (код ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 33160000-9: Устаткування для операційних блоків)
- ID: UA-2024-12-30-010336-a
- Дата створення : 30.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23913038
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання та інструментарій для оперативних втручань на органах черевної порожнини (код Д...×-
Обладнання та інструментарій для оперативних втручань на органах черевної порожнини (код ДК 021:2015:33160000-9: Устаткування для операційних блоків)
- ID: UA-2024-11-29-006468-a
- Дата створення : 29.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23454288
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель, для BiZZER / TissueSeal, 4.5 м. (код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015...×-
Кабель, для BiZZER / TissueSeal, 4.5 м. (код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015 33160000 - 9 Устаткування для операційних блоків)
- ID: UA-2024-11-13-002892-a
- Дата створення : 13.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23229833
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Налобний освітлювач з бінокулярними лупами (код ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словник...×-
Налобний освітлювач з бінокулярними лупами (код ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 33160000-9: Устаткування для операційних блоків)
- ID: UA-2024-10-08-013231-a
- Дата створення : 08.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22827418
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -