-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Одноразова ріжуча головка до електродерматома ДК-717.0.00
Тендер Prozorro UA-2026-04-21-010949-a
Завершена
28 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
e9438645ba754e83ac542761cbf6a590
Внутрішній номер закупівлі:
28981123
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-21-010949-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Вінницька міська клінічна лікарня №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484126
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, Хмельницьке шосе, будинок 96
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юліан Рудзь +380639645453 tender3_vmkl1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
28 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.04.2026 16:17 - 26.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.04.2026 16:17 - 29.04.2026 00:00
Аукціон:
з 29.04.2026 11:41
Період кваліфікації:
29.04.2026 00:00 - 30.04.2026 11:35
Період завантаження договору:
06.05.2026 00:00 - 16.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴28 200.00 Одноразова ріжуча головка до електродерматома ДК-717.0.00