• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Одноразова ріжуча головка до електродерматома ДК-717.0.00

Оголошено тендер

28 200.00 UAH
Номер: 10515a58a21c40b18a43486618dac279
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-21-006706-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Вінницька міська клінічна лікарня №1"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Вінницька міська клінічна лікарня №1"
Очікувана вартість: 28 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Одноразова ріжуча головка до електродерматома ДК-717.0.00
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
НК 024:2023: 35134 Лезо для дерматома, одноразового застосування
Дата опублікування: 21.04.2026 12:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ, власні кошти підприємства
Сума28 200.00 UAH