-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Набори хірургічних інструментів та хірургічні інструменти
Тендер Prozorro UA-2026-06-04-008119-a
Завершена
1 110 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
3444b41d8f6b40a4a2d66cb3d2f38126
Внутрішній номер закупівлі:
29438288
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-04-008119-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Вінницька міська клінічна лікарня №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484126
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, Хмельницьке шосе, будинок 96
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юліан Рудзь +380639645453 tender3_vmkl1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 110 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2026 14:03 - 09.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2026 14:03 - 12.06.2026 00:00
Аукціон:
з 12.06.2026 12:15
Період кваліфікації:
12.06.2026 00:00 - 12.06.2026 14:37
Період завантаження договору:
18.06.2026 00:00 - 28.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 110 200.00 Набори хірургічних інструментів та хірургічні інструменти