• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Набори хірургічних інструментів та хірургічні інструменти

Оголошено тендер

1 110 200.00 UAH
Номер: 46ac7c1d96a64301a3fc4209d5351fe0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-04-008925-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Вінницька міська клінічна лікарня №1"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Вінницька міська клінічна лікарня №1"
Очікувана вартість: 1 110 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Набори хірургічних інструментів та хірургічні інструменти
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 04.06.2026 13:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяВінницький
Сума1 110 200.00 UAH