-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрохірургічний апарат (ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків; НК 024:2023: 44776 Електрохірургічна система; НК 031:2024: Z12010901 «Діатермокоагулятори»)
Тендер Prozorro UA-2026-02-27-011621-a
Торги відмінено
3 000 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f327b29c6f30447bb270a2cb04389c3f
Внутрішній номер закупівлі:
28456851
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-27-011621-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Вінницька міська клінічна лікарня №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484126
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, Хмельницьке шосе, будинок 96
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Ткачук +380964657327 tender1_vmkl1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.02.2026 17:44 - 06.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.02.2026 17:44 - 09.03.2026 00:00
Аукціон:
09.03.2026 11:39 - 09.03.2026 12:02
Період кваліфікації:
09.03.2026 12:02 - 13.03.2026 11:55
Період завантаження договору:
19.03.2026 00:00 - 29.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
68c4ea82e413468998a9b0ff1944041a
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Під час проведення процедури щодо Закупівлі, на етапі укладення договору Замовником прийнято рішення про скасування (відміну) закупівлі, у зв’язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі нового обладнання.
Враховуючи викладене та керуючись розпорядженням керівника Замовника від 26.03.2026, подальша потреба в Закупівлі відсутня.
Період оскарження:
27.03.2026 17:25 - 07.04.2026 00:00
Дата опублікування:
27.03.2026 17:25
Дата виконання:
07.04.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴3 000 000.00 Електрохірургічний апарат (ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків; НК 024:2023: 44776 Електрохірургічна система; НК 031:2024: Z12010901 «Діатермокоагулятори»)