-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (Апарат високачостотний елект...×-
ДК 021:2015:33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (Апарат високачостотний електрохірургічний ЕХВЧ-200 "Надія-4").Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) та постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178
- ID: UA-2026-06-10-010719-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29498076
Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради ЄДРПОУ: 01982525ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (Голкотримач Мейо-Гегара з ж...×-
ДК 021:2015:33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (Голкотримач Мейо-Гегара з жолобком, 140мм; голкотримач Мейо-Гегара з жолобком, 150мм; голкотримач Хейні, вертикально-зігнутий, 160мм; голкотримач Матьє, 140мм; голкотримач Матьє 170мм; пінцет Адсона анатомічний, 120мм; пінцет Адсона анатомічний, 150мм; пінцет Адсона атравматичний, 120мм; розпатор двокінцевий, 200мм, ширина 4мм; розпатор двокінцеви, 240мм, ширина 5мм; ручка скальпеля Свана-Мортона, 120мм, мала (леза №10-17); ручка скальпеля Свана-Мортона, з тонкою ручкою, 160мм (леза №10-17); затискач Халстед-Москіт, прямий, екстра тонкий, 125мм; затискач Більрот зігнутий, 140мм; ножиці анатомічні, зігнуті, тупокінцеві, тригранні леза, 140мм; ножиці за Метценбаумом зігнуті гострокінцеві, 130мм; ножиці офтальмологічн, зігнуті, гострокінцеві, 113мм.).
- ID: UA-2026-04-16-002036-a
- Дата створення : 16.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28930950
Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради ЄДРПОУ: 01982525ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (Лезо хірургічне стерильне дл...×-
ДК 021:2015:33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (Лезо хірургічне стерильне для скальпеля №20; лезо хірургічне стерильне для скальпеля №21; лезо хірургічне стерильне для скальпеля №22; лезо хірургічне стерильне для скальпеля №24).
- ID: UA-2026-03-05-008066-a
- Дата створення : 05.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28512507
Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради ЄДРПОУ: 01982525ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (Апарат високочастотний елект...×-
ДК 021:2015:33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (Апарат високочастотний електрохірургічний ЕХВЧ-120 "Надія-4")(НК 024:2023 "Класифікатор медичних виробів" 44776 Електрохірургічна система/ НК 031:2024 -"Класифікатор медичних виробів" Z12010901 Діатермокоагулятори).
- ID: UA-2025-12-18-018376-a
- Дата створення : 18.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27647559
Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради ЄДРПОУ: 01982525ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Гольмієва медична система – 1 комплект (НК 024:2023 - 36037 Лазерна літотрипсійна система...×-
«Гольмієва медична система – 1 комплект (НК 024:2023 - 36037 Лазерна літотрипсійна система), (НК 031:2024 - Z12011003 Гольмієвий хірургічний лазер); медичний ендоскопічний відеопроцесор – 1 комплект (НК 024:2023 - 18034 Процесор відеозображень для ендоскопії), (НК 031:2024 - Z12020406 Відеопроцесори); уретерореноскоп одноразового використання – 4 комплекти (НК 024:2023 - 38703 Відеоуретерореноскоп гнучкий), (НК 031:2024 - Z12020713 Уретерореноскопи); медичний монітор – 1 комплект (НК 024:2023 - 36612 Кольоровий монітор для відображення зображень), (НК 031:2024 - Z11900802 Монітори перегляду біовізуалізації)» (ДК 021:2015:33160000-9 Устаткування для операційних блоків)
- ID: UA-2025-11-27-010061-a
- Дата створення : 27.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27299360
Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради ЄДРПОУ: 01982525ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Перетворювач, з кабелем; лапароскопічний набір; багаторазова гумова пластина пацієнта з к...×-
«Перетворювач, з кабелем; лапароскопічний набір; багаторазова гумова пластина пацієнта з кабелем; артроскоп; електрод для артроскопії колінного суглобу, з функцією аспірації; резектоскоп (набір); біполярний резектоскоп (набір); оптичний адаптер зі змінною фокусною відстанню; біполярний гістерорезектоскоп (набір)» (код ДК 021:2015: 33160000-9: Устаткування для операційних блоків)
- ID: UA-2025-03-28-012186-a
- Дата створення : 28.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24860732
Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради ЄДРПОУ: 01982525ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Канюльований дриль з живленням від акумулятора; нано-розтріскувач з кутом вигину 30° (інс...×-
«Канюльований дриль з живленням від акумулятора; нано-розтріскувач з кутом вигину 30° (інструмент для проведення мікрофрактурування)» (код ДК 021:2015: 33160000-9: Устаткування для операційних блоків, код НК 024:2023: 44491 Багатофункційний дриль/пилка хірургічна, що живиться від електромережі, код НК 024:2023:61412 Руків’я до пристрою для проколювання субхондральної кістки)
- ID: UA-2025-03-03-003628-a
- Дата створення : 03.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24585802
Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради ЄДРПОУ: 01982525ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015- 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Набір операційний маленький (...×-
ДК 021:2015- 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Набір операційний маленький (4місця)). Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) та постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178
- ID: UA-2025-02-04-006568-a
- Дата створення : 04.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24299646
Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради ЄДРПОУ: 01982525ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015- 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Набір операційний маленький (...×-
ДК 021:2015- 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Набір операційний маленький (4місця)). Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) та постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178.
- ID: UA-2025-01-21-002082-a
- Дата створення : 21.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24101578
Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради ЄДРПОУ: 01982525ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Кольпоскоп» (код ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків; код НК 02...×-
«Кольпоскоп» (код ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків; код НК 024:2023: 10960 — Кольпоскоп)
- ID: UA-2024-11-18-013613-a
- Дата створення : 18.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23295122
Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради ЄДРПОУ: 01982525ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Ендоскопічна цифрова система в комплекті» (код ДК 021:2015: 33160000-9 «Устаткування для...×-
«Ендоскопічна цифрова система в комплекті» (код ДК 021:2015: 33160000-9 «Устаткування для операційних блоків» , код НК 024:2023 :35616- Система ендоскопічної візуалізації)
- ID: UA-2024-11-18-011945-a
- Дата створення : 18.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23293455
Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради ЄДРПОУ: 01982525ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Ендоскопічне обладнання » ( код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блок...×-
«Ендоскопічне обладнання » ( код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків)
- ID: UA-2024-02-06-008145-a
- Дата створення : 06.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20653341
Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради ЄДРПОУ: 01982525ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Ендоскопічне обладнання » ( код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блок...×-
«Ендоскопічне обладнання » ( код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків)
- ID: UA-2023-11-07-015441-a
- Дата створення : 07.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19548395
Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради ЄДРПОУ: 01982525ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Ендоскопічний ультразвуковий електрокоагулятор (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний сло...×-
«Ендоскопічний ультразвуковий електрокоагулятор (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, код НК 024:2023: 11490 – Генератор електрохірургічної системи )»
- ID: UA-2023-06-20-002563-a
- Дата створення : 20.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18162307
Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради ЄДРПОУ: 01982525ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків(Хірургічний стельовий світильн...×-
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків(Хірургічний стельовий світильник однокупольний, код НК 024:2019:12282- Операційний світильник )
- ID: UA-2023-04-28-004116-a
- Дата створення : 28.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17612624
Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради ЄДРПОУ: 01982525ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -