• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Ендоскопічний ультразвуковий електрокоагулятор (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, код НК 024:2023: 11490 – Генератор електрохірургічної системи )»

3110 Категорія Замовника: Відповідно до п. 3 ч. 4 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі». Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) та з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178. Місцезнаходження: Юридична адреса:ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 288, м. Жмеринка,23100. Адреса для листування:ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 288, м. Жмеринка,23100. Місце поставки товару -ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 288, м. Жмеринка,23100 . Поставка здійснюється до 31.12.2023. Найменування та кількість предмету закупівлі:«Ендоскопічний ультразвуковий електрокоагулятор (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, код НК 024:2023: 11490 – Генератор електрохірургічної системи )»-1 копмлект. Технічні, кількісні та якісні характеристики до товару вказані в Додатку № 1 до тендерної документації (Технічна специфікація). Єдиним критерієм оцінки є ціна

Завершена

1 847 430.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 237.15 UAH
Номер: ab4becf25d5a45dab8a70b87b96a27ec
Внутрішній номер закупівлі: 18162307
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-20-002563-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради
Контактна особа: Інна Вознюк +380631074990 buhzhcrl@ukr.net https://zmr.crl.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 847 430.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.06.2023 10:36 - 25.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 20.06.2023 10:36 - 28.06.2023 23:00
Період кваліфікації: 28.06.2023 23:03 - 05.07.2023 10:10
Період завантаження договору: 11.07.2023 00:00 - 21.07.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 847 430.00 «Ендоскопічний ультразвуковий електрокоагулятор (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, код НК 024:2023: 11490 – Генератор електрохірургічної системи )»