• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Ендоскопічний ультразвуковий електрокоагулятор (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, код НК 024:2023: 11490 – Генератор електрохірургічної системи )»

Оголошено тендер

1 847 430.00 UAH
Номер: 56c5140de318493aa857eb7a45aaf634
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-16-002481-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради
Очікувана вартість: 1 847 430.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Ендоскопічний ультразвуковий електрокоагулятор (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, код НК 024:2023: 11490 – Генератор електрохірургічної системи )»
Примітки: 3110 Категорія Замовника: Відповідно до п. 3 ч. 4 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі». Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) та з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178. Місцезнаходження: Юридична адреса:ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 288, м. Жмеринка,23100. Адреса для листування:ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 288, м. Жмеринка,23100. Місце поставки товару -ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 288, м. Жмеринка,23100 . Поставка здійснюється до 31.12.2023. Найменування та кількість предмету закупівлі:«Ендоскопічний ультразвуковий електрокоагулятор (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, код НК 024:2023: 11490 – Генератор електрохірургічної системи )»-1 копмлект. Технічні, кількісні та якісні характеристики до товару вказані в Додатку № 1 до тендерної документації (Технічна специфікація). Єдиним критерієм оцінки є ціна
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Дата опублікування: 16.06.2023 13:43

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Ендоскопічний ультразвуковий електрокоагулятор
Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Кількість 1 комплект
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 847 430.00 UAH