• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Ендоскопічне обладнання » ( код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків)

Категорія Замовника: Відповідно до п. 3 ч. 4 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі». Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) та з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178. Місцезнаходження замовника: 23100, м. Жмеринка, вул. Київська, 288. Єдиним критерієм оцінки є ціна (питома вага критерію – 100 %). Термін поставки до 31.12.2023 , місце поставки- КНП " Жмеринська ЦРЛ", вул. КИЇВСЬКА, 288, Україна, Вінницька обл., м. Жмеринка, 23100. Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТЕНДЕРНА_ДОКУМЕНТАЦІЯ-33160000-9-07.11.2023", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. До розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів. Найменування та технічні характеристики товару зазначено в Додатку 1 до тендерної документації (Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі ) та по тексту оголошення

Завершена

1 218 280.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 091.40 UAH
Номер: 5563a10eff2f4336b1cd08364be40d85
Внутрішній номер закупівлі: 19548395
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-07-015441-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради
Контактна особа: Інна Вознюк +380631074990 buhzhcrl@ukr.net https://zmr.crl.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 218 280.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.11.2023 16:56 - 12.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 07.11.2023 16:56 - 15.11.2023 00:00
Період кваліфікації: 15.11.2023 00:03 - 20.11.2023 10:27
Період завантаження договору: 26.11.2023 00:00 - 06.12.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 218 280.00 «Ендоскопічне обладнання » ( код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків)