-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Ендоскопічне обладнання » ( код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків)
Оголошено тендер
1 218 280.00
UAH
Номер:
ff1ad95583f04cd4a0b71f10ce3cfc44
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-07-007805-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982525
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Київська, буд. 288
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982525
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Київська, буд. 288
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 218 280.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Ендоскопічне обладнання » ( код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків)
Примітки:
Категорія Замовника: Відповідно до п. 3 ч. 4 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі». Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) та з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178. Місцезнаходження замовника: 23100, м. Жмеринка, вул. Київська, 288. Єдиним критерієм оцінки є ціна (питома вага критерію – 100 %). Термін поставки до 31.12.2023 , місце поставки- КНП " Жмеринська ЦРЛ", вул. КИЇВСЬКА, 288, Україна, Вінницька обл., м. Жмеринка, 23100. Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТЕНДЕРНА_ДОКУМЕНТАЦІЯ-33160000-9-07.11.2023", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. До розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів. Найменування та технічні характеристики товару зазначено в Додатку 1 до тендерної документації (Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі ) та по тексту оголошення
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Дата опублікування:
07.11.2023 16:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ендоскопічний пневматичний літотриптер
×
-
НК 024:2023:
47096 Пневматична система для літотрипсії
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Резектоскоп
×
-
НК 024:2023:
35301 Резектоскоп
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Уретерореноскоп
×
-
НК 024:2023:
37112 Жорсткий уретерореноскоп
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Оптичний адаптер зі змінною фокусною відстанню
×
-
НК 024:2023:
35616 Система ендоскопічної візуалізації
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Різець зубчастий до ендоскопічного шейвера
×
-
НК 024:2023:
44091 Набір для проведення хірургічної артроскопії, що не містить лікарських засобів, багаторазового використання
Кількість
5 штуки
Період постачання
(не задано)
Електрод ріжучий до біполярного резектоскопа
×
-
НК 024:2023:
33596 Ендоскопічний електрохірургійний наконечник/електрод монополярний багаторазовий
Кількість
10 штуки
Період постачання
(не задано)
Кабель високочастотний до біполярного резектоскопа
×
-
НК 024:2023:
47487 Електричний кабель для медичних виробів багаторазового застосування
Кількість
10 штуки
Період постачання
(не задано)
Ендоскопічна стійка
×
-
НК 024:2023:
35124 Стійка для медичної техніки
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Електрод-петля
×
-
НК 024:2023:
33596 Ендоскопічний електрохірургійний наконечник/електрод монополярний багаторазовий
Кількість
4 штуки
Період постачання
(не задано)
Електрод-ролик
×
-
НК 024:2023:
33596 Ендоскопічний електрохірургійний наконечник/електрод монополярний багаторазовий
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Електрод-голка
×
-
НК 024:2023:
33596 Ендоскопічний електрохірургійний наконечник/електрод монополярний багаторазовий
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Електрод-ролик, шипований
×
-
НК 024:2023:
33596 Ендоскопічний електрохірургійний наконечник/електрод монополярний багаторазовий
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Електрод-ролик, з прорізами
×
-
НК 024:2023:
33596 Ендоскопічний електрохірургійний наконечник/електрод монополярний багаторазовий
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Електрод-ніж
×
-
НК 024:2023:
33596 Ендоскопічний електрохірургійний наконечник/електрод монополярний багаторазовий
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Щипці біопсійні, жорсткі
×
-
НК 024:2023:
38661 Жорсткі ендоскопічні захватні щипці багаторазового використання
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Щипці для захоплення чужорідних тіл, жорсткі
×
-
НК 024:2023:
38661 Жорсткі ендоскопічні захватні щипці багаторазового використання
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Щипці для захоплення чужорідних тіл, з подовженими браншами, жорсткі
×
-
НК 024:2023:
38661 Жорсткі ендоскопічні захватні щипці багаторазового використання
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Щипці біопсійні, гнучкі
×
-
НК 024:2023:
35524 Гнучкі ендоскопічні захватні щипці багаторазові
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Щипці для захоплення, чотиризубчасті, гнучкі
×
-
НК 024:2023:
35524 Гнучкі ендоскопічні захватні щипці багаторазові
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Щипці для захоплення, тризубчасті, гнучкі
×
-
НК 024:2023:
35524 Гнучкі ендоскопічні захватні щипці багаторазові
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Корзина для захоплення
×
-
НК 024:2023:
46716 Кошик для видалення жовчних/сечових каменів багаторазового застосування
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 218 280.00 UAH