• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Перетворювач, з кабелем; лапароскопічний набір; багаторазова гумова пластина пацієнта з кабелем; артроскоп; електрод для артроскопії колінного суглобу, з функцією аспірації; резектоскоп (набір); біполярний резектоскоп (набір); оптичний адаптер зі змінною фокусною відстанню; біполярний гістерорезектоскоп (набір)» (код ДК 021:2015: 33160000-9: Устаткування для операційних блоків)

Категорія Замовника: Відповідно до п. 3 ч. 4 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі». Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) та з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178. Місцезнаходження замовника: 23100, м. Жмеринка, вул. Київська, 288. Єдиним критерієм оцінки є ціна (питома вага критерію – 100 %). Термін поставки до 31.12.2025 , місце поставки- КНП " Жмеринська ЦРЛ", вул. КИЇВСЬКА, 288, Україна, Вінницька обл., м. Жмеринка, 23100. Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТЕНДЕРНА_ДОКУМЕНТАЦІЯ- 3316-28.03.2025", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. До розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів. Найменування та технічні характеристики товару зазначено в Додатку 1 до тендерної документації (Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі – технічні та якісні вимоги до предмета закупівлі) та по тексту оголошення

Завершена

844 623.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 223.12 UAH
Номер: 657cbe7d873846d89ec796e9659a7bf1
Внутрішній номер закупівлі: 24860732
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-28-012186-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради
Контактна особа: Інна Вознюк +380976162647, +380631074990 buhzhcrl@ukr.net https://zmr.crl.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 844 623.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.03.2025 16:52 - 03.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 28.03.2025 16:52 - 06.04.2025 00:00
Період кваліфікації: 06.04.2025 00:00 - 08.04.2025 13:08
Період завантаження договору: 14.04.2025 00:00 - 24.04.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴844 623.00 «Перетворювач, з кабелем; лапароскопічний набір; багаторазова гумова пластина пацієнта з кабелем; артроскоп; електрод для артроскопії колінного суглобу, з функцією аспірації; резектоскоп (набір); біполярний резектоскоп (набір); оптичний адаптер зі змінною фокусною відстанню; біполярний гістерорезектоскоп (набір)» (код ДК 021:2015: 33160000-9: Устаткування для операційних блоків)