-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Перетворювач, з кабелем; лапароскопічний набір; багаторазова гумова пластина пацієнта з кабелем; артроскоп; електрод для артроскопії колінного суглобу, з функцією аспірації; резектоскоп (набір); біполярний резектоскоп (набір); оптичний адаптер зі змінною фокусною відстанню; біполярний гістерорезектоскоп (набір)» (код ДК 021:2015: 33160000-9: Устаткування для операційних блоків)
Оголошено тендер
844 623.00
UAH
Номер:
d56d35eb37164f4e868608ad4e4bcf9d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-28-012593-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982525
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Київська, буд. 288
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982525
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Київська, буд. 288
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
844 623.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Перетворювач, з кабелем; лапароскопічний набір; багаторазова гумова пластина пацієнта з кабелем; артроскоп; електрод для артроскопії колінного суглобу, з функцією аспірації; резектоскоп (набір); біполярний резектоскоп (набір); оптичний адаптер зі змінною фокусною відстанню; біполярний гістерорезектоскоп (набір)» (код ДК 021:2015: 33160000-9: Устаткування для операційних блоків)
Примітки:
Категорія Замовника: Відповідно до п. 3 ч. 4 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі». Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) та з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178. Місцезнаходження замовника: 23100, м. Жмеринка, вул. Київська, 288. Єдиним критерієм оцінки є ціна (питома вага критерію – 100 %). Термін поставки до 31.12.2025 , місце поставки- КНП " Жмеринська ЦРЛ", вул. КИЇВСЬКА, 288, Україна, Вінницька обл., м. Жмеринка, 23100. Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТЕНДЕРНА_ДОКУМЕНТАЦІЯ- 3316-28.03.2025", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. До розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів. Найменування та технічні характеристики товару зазначено в Додатку 1 до тендерної документації (Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі – технічні та якісні вимоги до предмета закупівлі) та по тексту оголошення
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Дата опублікування:
28.03.2025 16:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Перетворювач, з кабелем
×
-
НК 024:2023:
47487 Електричний кабель для медичних виробів багаторазового застосування
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Лапароскопічний набір
×
-
НК 024:2023:
35080 Щипці захоплювальні лапароскопічні багаторазового застосування
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Багаторазова гумова пластина пацієнта з кабелем
×
-
НК 024:2023:
42551 Електрохірургічний зворотний електрод багаторазового використання
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Артроскоп
×
-
НК 024:2023:
34856 Жорсткий артроскоп багаторазовий
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Електрод для артроскопії колінного суглобу, з функцією аспірації
×
-
НК 024:2023:
44091 Набір для проведення хірургічної артроскопії, що не містить лікарських засобів, багаторазового використання
Кількість
12 штука
Період постачання
(не задано)
Резектоскоп (набір)
×
-
НК 024:2023:
35301 Резектоскоп
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Біполярний резектоскоп (набір)
×
-
НК 024:2023:
35301 Резектоскоп
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Оптичний адаптер зі змінною фокусною відстанню
×
-
НК 024:2023:
35616 Система ендоскопічної візуалізації
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Біполярний гістерорезектоскоп (набір)
×
-
НК 024:2023:
35301 Резектоскоп
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума844 623.00 UAH