-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
ДК 021:2015: 33150000-6 – Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фіз...×-
ДК 021:2015: 33150000-6 – Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії(Система лінійного прискорювача)
- ID: UA-2026-09-04-013294-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301957
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33150000-6 – Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фі...×-
ДК 021:2015 – 33150000-6 – Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Комплект для апарата виміру активованого часу згортання)
- ID: UA-2026-06-18-009610-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29582696
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізи...×-
ДК 021:2015 – 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Нейростимулююча система для операції реімплантації для глибокої стимуляції мозку: нейростимулятор програмований, що перезаряджається, сумісний з уже імплантованими квадриполярними подовжувальними лініями і електродами - 1 штука, зарядний пристрій для нейростимулятора - 1 штука, програматор пацієнта - 1 штука)
- ID: UA-2026-05-26-005917-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29339319
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізи...×-
ДК 021:2015 – 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Нейростимулююча система для первинної операції для глибинної стимуляції мозку: комплект електродів для глибинної мозкової стимуляції - 2 штуки, подовжувач до електродів - 2 штуки, кришка фрезевого отвору - 2 штуки, нейростимулятор мультипрограмований - 1 штука, програматор пацієнта - 1 штука)
- ID: UA-2026-05-26-005424-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29338826
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізи...×-
ДК 021:2015 – 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Нейростимулююча система для операції реімплантації для глибокої стимуляції мозку: нейростимулятор програмований, що перезаряджається, сумісний з уже імплантованими квадриполярними подовжувальними лініями і електродами - 1 штука, зарядний пристрій для нейростимулятора - 1 штука, програматор пацієнта - 1 штука)
- ID: UA-2026-05-26-004623-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29338025
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 33150000-6 - Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фі...×-
ДК 021:2015 - 33150000-6 - Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Інкубатори інтенсивної терапії новонароджених з сервоконтролем кисню)
- ID: UA-2025-10-23-016509-a
- Дата створення : 23.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26872683
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33150000-6 – Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фі...×-
ДК 021:2015 – 33150000-6 – Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Комплект для апарата виміру активованого часу згортання)
- ID: UA-2025-08-19-012108-a
- Дата створення : 19.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26183940
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізи...×-
ДК 021:2015 – 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Нейростимулююча система для операції реімплантації для глибокої стимуляції мозку: нейростимулятор програмований, що перезаряджається, сумісний з уже імплантованими квадриполярними подовжувальними лініями і електродами - 1 штука, зарядний пристрій для нейростимулятора - 1 штука, програматор пацієнта - 1 штука)
- ID: UA-2025-07-14-011029-a
- Дата створення : 14.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25875971
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізи...×-
ДК 021:2015 – 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Нейростимулююча система для операції реімплантації для глибокої стимуляції мозку: нейростимулятор програмований, що перезаряджається, сумісний з уже імплантованими квадриполярними подовжувальними лініями і електродами - 1 штука, зарядний пристрій для нейростимулятора - 1 штука, програматор пацієнта - 1 штука)
- ID: UA-2025-06-20-011814-a
- Дата створення : 20.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25673275
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізи...×-
ДК 021:2015 – 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Нейростимулююча система для операції реімплантації для глибокої стимуляції мозку: нейростимулятор програмований, що перезаряджається, сумісний з уже імплантованими квадриполярними подовжувальними лініями і електродами - 1 штука, зарядний пристрій для нейростимулятора - 1 штука, програматор пацієнта - 1 штука)
- ID: UA-2025-05-06-014390-a
- Дата створення : 06.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25216693
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізи...×-
ДК 021:2015 – 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Нейростимулююча система для первинної операції для глибинної стимуляції мозку: комплект електродів для глибинної мозкової стимуляції - 2 штуки, подовжувач до електродів - 2 штуки, кришка фрезевого отвору - 2 штуки, нейростимулятор мультипрограмований - 1 штука, програматор пацієнта - 1 штука)
- ID: UA-2025-05-05-013960-a
- Дата створення : 05.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25201685
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізи...×-
ДК 021:2015 – 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Нейростимулююча система для операції реімплантації для глибокої стимуляції мозку: нейростимулятор програмований, що перезаряджається, сумісний з уже імплантованими квадриполярними подовжувальними лініями і електродами - 1 штука, зарядний пристрій для нейростимулятора - 1 штука, програматор пацієнта - 1 штука)
- ID: UA-2025-05-05-012647-a
- Дата створення : 05.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25201062
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33150000-6 – Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фіз...×-
ДК 021:2015: 33150000-6 – Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Система лінійного прискорювача)
- ID: UA-2024-11-11-016164-a
- Дата створення : 11.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23208780
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33150000-6 – Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фіз...×-
ДК 021:2015: 33150000-6 – Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Система лінійного прискорювача)
- ID: UA-2024-11-04-015574-a
- Дата створення : 04.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23125114
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33150000-6 – Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фіз...×-
ДК 021:2015: 33150000-6 – Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Система лінійного прискорювача)
- ID: UA-2024-10-29-014891-a
- Дата створення : 29.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23066721
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїТорги не відбулисяТорги не відбулися -