• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

ДК 021:2015 – 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Нейростимулююча система для операції реімплантації для глибокої стимуляції мозку: нейростимулятор програмований, що перезаряджається, сумісний з уже імплантованими квадриполярними подовжувальними лініями і електродами - 1 штука, зарядний пристрій для нейростимулятора - 1 штука, програматор пацієнта - 1 штука)

НК 031:2024: J02010101 - ІМПЛАНТОВАНІ НЕЙРОСТИМУЛЯТОРИ ДЛЯ ГЛИБОКОЇ СТИМУЛЯЦІЇ МОЗКУ (DBS), ІЗ МОЖЛИВІСТЮ ПЕРЕЗАРЯДКИ

Завершена

3 624 028.80 UAH без ПДВ
Номер: dbcf0a9d926c4b59b29225329fec9a69
Внутрішній номер закупівлі: 29338025
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-26-004623-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Лариса Брущенко +380671344281 l.brushchenko@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 624 028.80 UAH без ПДВ
Період уточнення: 26.05.2026 11:22 - 05.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.05.2026 11:22 - 08.06.2026 10:00
Аукціон: з 09.06.2026 15:55
Період кваліфікації: 08.06.2026 10:00 - 15.06.2026 17:44
Період завантаження договору: 21.06.2026 00:00 - 01.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 624 028.80 ДК 021:2015 – 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Нейростимулююча система для операції реімплантації для глибокої стимуляції мозку: нейростимулятор програмований, що перезаряджається, сумісний з уже імплантованими квадриполярними подовжувальними лініями і електродами - 1 штука, зарядний пристрій для нейростимулятора - 1 штука, програматор пацієнта - 1 штука)