-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Нейростимулююча система для первинної операції для глибинної стимуляції мозку: комплект електродів для глибинної мозкової стимуляції - 2 штуки, подовжувач до електродів - 2 штуки, кришка фрезевого отвору - 2 штуки, нейростимулятор мультипрограмований - 1 штука, програматор пацієнта - 1 штука)
Тендер Prozorro UA-2026-05-26-005424-a
НК 031:2024: J020101 - ІМПЛАНТОВАНІ НЕЙРОСТИМУЛЯТОРИ ДЛЯ ГЛИБОКОЇ СТИМУЛЯЦІЇ МОЗКУ (DBS)
Завершена
6 332 610.08
UAH без ПДВ
Номер:
1d85632227a7439c8a5e5eb4f34a41df
Внутрішній номер закупівлі:
29338826
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-26-005424-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Недовба +380671344281 t.nedovba@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015:
33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 332 610.08 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.05.2026 11:48 - 05.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.05.2026 11:48 - 08.06.2026 10:00
Аукціон:
з 09.06.2026 15:15
Період кваліфікації:
08.06.2026 10:00 - 18.06.2026 10:44
Період завантаження договору:
24.06.2026 00:00 - 04.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 332 610.08 ДК 021:2015 – 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Нейростимулююча система для первинної операції для глибинної стимуляції мозку: комплект електродів для глибинної мозкової стимуляції - 2 штуки, подовжувач до електродів - 2 штуки, кришка фрезевого отвору - 2 штуки, нейростимулятор мультипрограмований - 1 штука, програматор пацієнта - 1 штука)