-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Інфляційний пристрій)- ID: UA-2026-08-20-010923-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30148591
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Коронарний балон-катетер для предилятації хрон...×-
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Коронарний балон-катетер для предилятації хронічних оклюзій)
- ID: UA-2026-08-14-005899-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30089346
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Інфляційний пристрій)- ID: UA-2026-07-23-012115-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29898119
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Коронарний балон-катетер для постдилятації ста...×-
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Коронарний балон-катетер для постдилятації стандартних уражень)
- ID: UA-2026-07-21-011498-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29873079
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Коронарний балон-катетер для предилятації ста...×-
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Коронарний балон-катетер для предилятації стандартних уражень)
- ID: UA-2026-07-14-011813-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29814736
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Балон-катетер для церебральних аневризм із шир...×-
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Балон-катетер для церебральних аневризм із широкою шийкою)
- ID: UA-2026-07-02-010123-a
- Дата створення : 02.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29719369
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Балонний катетер з лікувальним покриттям)- ID: UA-2026-06-29-009170-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29679920
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Інтрааортальний балонний катетер (балон для ко...×-
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Інтрааортальний балонний катетер (балон для контрпульсатора))
- ID: UA-2026-06-29-005281-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29676045
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Педіатричний балон-катетер для легеневої вальв...×-
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Педіатричний балон-катетер для легеневої вальвулопластики)
- ID: UA-2026-06-22-011568-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29613209
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Балонний катетер з лікувальним покриттям)- ID: UA-2025-12-04-020817-a
- Дата створення : 04.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27409767
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Коронарний балон-катетер для предилятації хрон...×-
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Коронарний балон-катетер для предилятації хронічних оклюзій)
- ID: UA-2025-11-11-006981-a
- Дата створення : 11.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27074230
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Коронарний ріжучий балон-катетер)- ID: UA-2025-11-03-013909-a
- Дата створення : 03.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26980867
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Балонний катетер з лікувальним покриттям)- ID: UA-2025-11-01-000501-a
- Дата створення : 01.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26966199
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Інтрааортальний балонний катетер (балон для ко...×-
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Інтрааортальний балонний катетер (балон для контрпульсатора))
- ID: UA-2025-10-29-014830-a
- Дата створення : 29.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26938967
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Коронарний балон-катетер для постдилятації вис...×-
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Коронарний балон-катетер для постдилятації високого тиску)
- ID: UA-2025-10-29-006507-a
- Дата створення : 29.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26930643
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -