• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Педіатричний балон-катетер для легеневої вальвулопластики)

НК 031:2024: C019014 ПРИСТРОЇ ДЛЯ СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ СИСТЕМИ КАТЕТЕРИ ДЛЯ ВАЛЬВУЛОПЛАСТИКИ СЕРЦЯ

Завершена

33 181 200.00 UAH без ПДВ
Номер: 162ee92f0a3241658a59ce41e6519550
Внутрішній номер закупівлі: 29613209
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-22-011568-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Катерина Компанець +380671344281 k.kompanets@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 33 181 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 22.06.2026 16:15 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.06.2026 16:15 - 03.07.2026 10:00
Аукціон: з 06.07.2026 12:40
Період кваліфікації: 03.07.2026 10:00 - 09.07.2026 12:54
Період завантаження договору: 15.07.2026 00:00 - 25.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴33 181 200.00 ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Педіатричний балон-катетер для легеневої вальвулопластики)