-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Педіатричний балон-катетер для легеневої вальвулопластики)
Тендер Prozorro UA-2026-06-22-011568-a
НК 031:2024: C019014 ПРИСТРОЇ ДЛЯ СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ СИСТЕМИ КАТЕТЕРИ ДЛЯ ВАЛЬВУЛОПЛАСТИКИ СЕРЦЯ
Завершена
33 181 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
c47b9f1f0db642e7908f8398afa3cab6
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-08-04-000017
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
04.08.2026 00:00
Період моніторингу:
04.08.2026 15:55 - 26.08.2026 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
04.08.2026 № 194
(дата)
м. Харків
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Північно-східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23, на виконання доручення Держаудитслужби від 03.08.2026 № 003100-18/10408-2026
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Підстава: доповідна записка начальника відділу контролю у сфері закупівель Північно-східного офісу Держаудитслужби Аляб`євої О.М. від 04.08.2026 року.
В.о. начальника Артур ЄГІОЗАР’ЯН
Додаток
до наказу Північно-східного офісу
Держаудитслужби
від 04.08.2026 № 194
Витяг з переліку процедур для здійснення моніторингу закупівель
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу
2 UA-2026-06-22-011568-a 22.06.2026 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель оприлюдненій в електронній системі закупівель
Начальник відділу
контролю у сфері закупівель Ольга АЛЯБ’ЄВА
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питань дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності умов тендерної документації вимогам Закону та Особливостей, розгляду тендерної пропозиції учасника ТОВ «ПРОВІДЕНС МЕДІКА», своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця – порушень не установлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 20 серпня 2026 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (далі – Особливості) (в редакції станом на дату проведення торгів), розгляду тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель державного підприємства «МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ» (далі – Замовник) на 2026 рік, оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи Замовника протокол від 22.06.2026 року № 526, реєстр тендерних пропозицій, протокол розкриття тендерних пропозицій від 03.07.2026 року, тендерну пропозицію Товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОВІДЕНС МЕДІКА (далі - ТОВ «ПРОВІДЕНС МЕДІКА»), вимога про усунення невідповідностей до 09.07.2026, протоколи щодо прийняття рішення уповноваженою особою Замовника від 09.07.2026 року № 651, повідомлення про намір укласти договір від 09.07.2026 року, договір про закупівлю від 21.07.2026 року №09/169-07/2026, укладений з ТОВ «ПРОВІДЕНС МЕДІКА», пояснення Замовника від 12.08.2026, оприлюднені через електронну систему закупівель.
Період усунення порушень:
20.08.2026 21:40 - 26.08.2026 00:00
Дата публікації висновку:
20.08.2026 21:40
Запити/Пояснення
Номер:
20ccefe3e9024480bdd43d5adc851dfe
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
07.08.2026 10:07
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
13.08.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі: ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Педіатричний балон-катетер для легеневої вальвулопластики) (інформацію про закупівлю оприлюднено в електронній системі закупівель за номером UA-2026-06-22-011568-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Північно-східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02 червня 2016 року № 23, постала потреба в перевірці питання щодо правомірності прийняття рішень, а саме:
яким чином та на підставі яких документів замовником здійснено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, визначено розмір витрат та очікувану вартість предмета закупівлі, з наданням відповідних підтверджуючих документів?
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю, зокрема за невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації, встановлена кримінальна відповідальність.
Номер:
851884e2f41448c686e3dfff2be428fc
Назва:
Пояснення
Дата опублікування:
12.08.2026 17:41
Опис:
Державне підприємство «Медичні закупівлі України» (далі – ДП «Медзакупівлі України», Замовник) висловлює повагу та повідомляє наступне.
На запит Державної аудиторської служби України Північно-східного офісу Держаудитслужби (далі – Держаудитслужба України) від 07.08.2026 про надання пояснень у межах проведення моніторингу процедури закупівлі за предметом закупівлі «ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Педіатричний балон-катетер для легеневої вальвулопластики)» (далі – Процедура закупівлі) (ідентифікатор закупівлі UA-2026-06-22-011568-a) надаємо наступні пояснення.
Процедури закупівель лікарських засобів, медичних виробів та допоміжних засобів до них, в тому числі зазначена Процедура закупівлі, проводяться ДП «Медзакупівлі України» на виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я у встановленому чинними нормативно-правовими актами порядку за доведеними з боку Міністерства охорони здоров’я України (далі – МОЗ України) предметами закупівель (номенклатурними позиціями), кількісними та якісними характеристиками до предметів закупівель та в рамках доведених з боку МОЗ України бюджетних асигнувань.
Відповідно до пункту 2 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення здійснення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України (далі – КМУ) від 17.03.2011 № 298 (зі змінами та доповненнями) (далі – Порядок) (режим
доступу: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/298-2011-%D0%BF#Text), головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем програм є МОЗ України. Згідно з пунктом 2 Порядку одержувачем бюджетних коштів є ДП «Медзакупівлі України», що належить до сфери управління МОЗ України і одержує кошти на виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я в частині доведеного до нього переліку напрямів профілактики, діагностики та лікування протягом відповідного бюджетного періоду.
Постановою КМУ від 07.03.2022 № 216 «Деякі питання закупівлі лікарських засобів, медичних виробів та допоміжних засобів до них» (зі змінами) затверджено перелік лікарських засобів, медичних виробів та допоміжних засобів до них, що закуповуються за кошти державного бюджету для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я (режим доступу: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/216-2022-%D0%BF#n14).
Наказом МОЗ України від 27.01.2026 № 96 (режим
доступу: https://moz.gov.ua/uk/decrees/nakaz-moz-ukrayini-vid-27-01-2026-96-pro-dovedennya-do-derzhavnogo-pidpriyemstva-medichni-zakupivli-ukrayini-pereliku-napryamiv-profilaktiki-diagnostiki-ta-likuvannya-2026-roku) до ДП «Медзакупівлі України» доведено перелік напрямів профілактики, діагностики та лікування до закупівлі у 2026 році, включаючи напрями «Лікарські засоби та медичні вироби для закладів охорони здоров’я для забезпечення лікування хворих із серцево-судинними та судинно-мозковими захворюваннями».
Наказом МОЗ України від 07.05.2026 № 594 (режим доступу:https://moz.gov.ua/uk/decrees/nakaz-moz-ukrayini-vid-07-05-2026-594-pro-zatverdzhennya-zmin-do-zvedenih-pokaznikiv-100-potrebi-u-likarskih-zasobah-medichnih-virobah-ta-dopomizhnih-zasobah-do-nih-sho-zakupovuvatimutsya-derzhavnim-pidpriyemstvom) затверджено зміни до зведених показників 100 % потреби у лікарських засобах, медичних виробах, та допоміжних засобах до них, що закуповуватимуться в інтересах Міністерства охорони здоров’я України державним підприємством «Медичні закупівлі України» за напрямами використання бюджетних коштів у 2026 році за бюджетною програмою КПКВК
2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру», затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України від 21 січня 2026 року № 77
(режим доступу: https://moz.gov.ua/uk/decrees/nakaz-moz-ukrayini-vid-21-01-2026-77-pro-zatverdzhennya-zvedenih-pokaznikiv-100-potrebi-u-likarskih-zasobah-medichnih-virobah-ta-dopomizhnih-zasobah-do-nih-sho-zakupovuvatimutsya-derzhavnim-pidpriyemstvom-medichni-zakupivli-ukrayini).
Розмір бюджетного призначення визначено відповідно до бюджетних програм КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру», в тому числі за напрямом «Лікарські засоби та медичні вироби для закладів охорони здоров’я для забезпечення лікування хворих із серцево-судинними та судинно-мозковими захворюваннями», затвердженої головним розпорядником бюджетних коштів наказом МОЗ України від 19.02.2026 № 202 та затвердженого Паспорту бюджетної програми на 2026 рік (копії наказу та паспорту додаються).
Очікувана вартість предмета закупівлі встановлена відповідно та в межах бюджетної програми КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» в межах виконання заходів за напрямом «Лікарські засоби та медичні вироби для закладів охорони здоров’я для забезпечення лікування хворих із серцево-судинними та судинно-мозковими захворюваннями».
Замовником було проведено попередню ринкову консультацію (ID запиту: Doc3098050885) з використанням електронної системи SAP Ariba, згідно з наказом ДП «Медзакупівлі України» від 14.07.2022 № 385-ОД «Про введення в дослідну експлуатацію SAP Ariba» (додається), за результатами якої надано одну цінову пропозицію (додається у вигляді знімку екрана системи SAP Ariba).
Визначення очікуваної вартості здійснено відповідно до Методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом
ДП «Медзакупівлі України» від 11.07.2025 № 164-ОД (копія наказу та Методика додаються), і сформовано на підставі визначення найбільш економічно вигідної цінової пропозиції (довідка розрахунку очікуваної вартості в форматі Excel додається).
Медико-технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено Замовником в установленому законодавством порядку з урахуванням положень Технічного регламенту щодо медичних виробів, затвердженого
постановою КМУ від 02 жовтня 2013 року № 753) (режим доступу: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/753-2013-%D0%BF#Text) та досвіду попередніх закупівель.
Додатки: 1. Наказ МОЗ України від 27.01.2026 № 96 на 2 арк. в 1 прим.
2. Додаток до Наказу МОЗ України від 27.01.2026 № 96 на 2 арк. в 1 прим.
3. Наказ МОЗ України від 07.05.2026 № 594 на 2 арк. в 1 прим.
4. Додаток до Наказу МОЗ України від 07.05.2026 № 594 на 31 арк. в 1 прим.
5. Наказ МОЗ України від 21.01.2026 № 77 на 2 арк. в 1 прим.
6. Додаток до Наказу МОЗ України від 21.01.2026 № 77 на 8 арк. в 1 прим.
7. Наказ МОЗ України від 19.02.2026 № 202 на 1 арк. в 1 прим.
8. Паспорт бюджетної програми на 2026 рік за КПКВК 2301400 на 11 арк. в 1 прим.
9. Наказ від 14.07.2022 № 385-ОД на 1 арк. в 1 прим.
10. Знімок екрана системи SAP Ariba комерційна пропозиція на 1 арк. в 1 прим.
11. Наказ від 11.07.2025 № 164-ОД на 1 арк. в 1 прим.
12. Методика визначення очікуваної вартості предмету закупівлі (Додаток 2 до Наказу від 11.07.2025 № 164-ОД) на 11 арк. в 1 прим.
13. Довідка розрахунку очікуваної вартості в форматі Excel.