• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Балон-катетер для церебральних аневризм із широкою шийкою)

НК 031:2024: C010402020180 - БАЛОННІ ДИЛАТАЦІЙНІ КАТЕТЕРИ ДЛЯ ПЕРКУТАННОЇ ТРАНСЛЮМІНАЛЬНОЇ АНГІОПЛАСТИКИ (PTA) – АКСЕСУАРИ.

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 3 дні назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 3 дні назад

14 730 501.08 UAH без ПДВ
Номер: bc8fb698e9f6464bb141ee606b82fbf6
Внутрішній номер закупівлі: 29719369
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-02-010123-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Марія Кобалія +380671344281 m.kobaliia@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 14 730 501.08 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.07.2026 17:33 - 10.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.07.2026 17:33 - 13.07.2026 10:00
Аукціон: 14.07.2026 13:17 - 14.07.2026 13:46
Період кваліфікації: 14.07.2026 13:46 - 28.08.2026 10:57
Період завантаження договору: 03.09.2026 00:00 - 13.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴14 730 501.08 ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Балон-катетер для церебральних аневризм із широкою шийкою)