-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
XTRA набір аутотрансфузійний Тх/175 (код згідно НК 024:2023: 17605 – Набір для системи під...×-
XTRA набір аутотрансфузійний Тх/175 (код згідно НК 024:2023: 17605 – Набір для системи підготовування крові для аутотрансфузії)
- ID: UA-2026-09-02-001084-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259966
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шприц перфузійний, 3-х компонентний, Об'єм : 50 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті...×-
Шприц перфузійний, 3-х компонентний, Об'єм : 50 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті, без додаткової голки, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO; Шприц ін'єкційний, 3-х компонент., одноразовий, стерильний, 2 мл, одна голка в комплекті; Шприц ін'єкційний, 3-х компонент., одноразовий, стерильний, 10 мл, одна голка в комплекті
- ID: UA-2026-08-27-005829-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30211877
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився день назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Інтродюсер: для трансфеморального доступу, 7F, L 120 мм, силіконове покриття, модифікація...×-
Інтродюсер: для трансфеморального доступу, 7F, L 120 мм, силіконове покриття, модифікація Straight, з гемостатичним клапаном і боковим портом з 3-ходовим краником, у комплекті провідник, дилятатор з Luer-портом; Інтродюсер: для введення катетерів у лівий відділ серця через міжпередсердну перегородку, 8F, L 630 мм, LAMP, силіконове покриття, рентгенконтрастний, з металевою опліткою, з клапаном, 3-ходовим краником, провідником і дилятатором з Luer-портом
- ID: UA-2026-08-17-005015-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30101909
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
СЕРДЖИСЕЛ фібрилярний (Surgicel Fibrillar) гемостатичний матеріал, що розсмоктується (окис...×-
СЕРДЖИСЕЛ фібрилярний (Surgicel Fibrillar) гемостатичний матеріал, що розсмоктується (окислена регенерована целюлоза), 5,1 cm (см.) х 10,2 cm (см.) (2 х 4 дюйма); СЕРДЖИСЕЛ фібрилярний (Surgicel Fibrillar) гемостатичний матеріал, що розсмоктується (окислена регенерована целюлоза), 10,2 cm (см.) х10,2 cm (см.) (4 х 4 дюйма); СЕРДЖИСЕЛ фібрилярний (Surgicel Fibrillar) гемостатичний матеріал, що розсмоктується (окислена регенерована целюлоза), 2,5 cm (см.) х 5,1 cm (см.) (1 х 2 дюйма) (код згідно НК 024:2023: 38771 - Засіб гемостатичний хірургічний на основі полісахаридів рослинного походження, що розсмоктується)
- ID: UA-2026-07-29-005852-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29941073
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні вироби (Коди згідно НК 024:2023 – 46359 (C020301); 46429 (C020380); 46359 (C020301...×-
Медичні вироби (Коди згідно НК 024:2023 – 46359 (C020301); 46429 (C020380); 46359 (C020301); 46429 (C020380); 61785 (C02010403); 46429 (C020380); 46007 (C020180); 35210 (C019015); 44772 (C020380)), Код за ДК 021-2015: 33140000-3 — Медичні матеріали. (33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування)
- ID: UA-2026-07-27-007141-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29917816
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Інтродюсер 7F, для трансфеморального доступу, від 110 мм, з гемостатичним клапаном та боко...×-
Інтродюсер 7F, для трансфеморального доступу, від 110 мм, з гемостатичним клапаном та боковим портом з 3-ходовим краником, судинний дилятатор з портом для шприця системи Luer, провідник для встановлення пристрою, ангіографічна голка 18Gx70мм; Інтродюсер 8F, для трансфеморального доступу, від 110 мм, з гемостатичним клапаном та боковим портом з 3-ходовим краником, судинний дилятатор з портом для шприця системи Luer, провідник для встановлення пристрою, ангіографічна голка 18Gx70мм
- ID: UA-2026-07-27-005414-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29916074
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Клейонка медична підкладна, 0.75 х 50 м, тип А, гумовотканинна, рулон; Комплекти операційн...×-
Клейонка медична підкладна, 0.75 х 50 м, тип А, гумовотканинна, рулон; Комплекти операційного покриття: вид: прямокутне, призначення: комплект кардіохірургічний, довжина: 370-390 см, ширина: 250-270 см, матеріал: спанбонд ламінований, адгез. край, комплектація: чохол, халат хірургічний, бахіли, стерильно; Комплекти операційного покриття: прямокутне, комплект кардіохірургічний, довжина: 300-350 см, ширина: 180-220 см, матеріал: ламінований спанбонд, щільність: 50-60 г/м², комплектація: халат хірургічний, кишеня, адгез. стрічка, адгез. утрим. шнура; Комплекти операційного покриття: прямокутне, комплект кардіохірургічний, довжина: 330-370 см, ширина: 200-250 см, матеріал: спанбонд ламінований, щільність: 45-50 г/м², комплект: халат хірургічний, адгез. стрічка, адгез. край, отвір у покритті, чохол; Комплект покриття операційного та комплекту одягу для судинної хірургії, к-ть покриттів: 5-6 шт, з адгезив.краєм і отвором, щільність покритя:30-35 г/м2, в комплекті:халат, адгезивна стрічока (4-6шт), к-ть одягу: 1-2 шт; Комплекти операційного покриття: вид: прямокутне, призначення: комплект кардіохірургічний, довжина: 370-390 см, ширина: 250-270 см, адгез. край, комплектація: чохол, халат хірургічний, адгез. стрічка, стерильно
- ID: UA-2026-07-20-006900-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29856947
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пробірка 5 мл, нестерильна, поліпропілен, без градуювання, округле дно, 12х75 мм, без криш...×-
Пробірка 5 мл, нестерильна, поліпропілен, без градуювання, округле дно, 12х75 мм, без кришки; Пробірка транспортна, стерильна, середовище AMIES, з аплікатором, з полем для нотаток; Пробірка транспортна, стерильна, без середовища, з аплікатором, з полем для нотаток
- ID: UA-2026-07-16-008328-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29835385
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Набір: ангіографічний катетер для лівої/правої коронарної артерії-1шт; Інтродюсер трансрад...×-
Набір: ангіографічний катетер для лівої/правої коронарної артерії-1шт; Інтродюсер трансрадіальний-1шт; Провідник ангіографічний-1шт(мед.сталь), двжина інтродюсера 10 см
- ID: UA-2026-07-15-010950-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29826504
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Коронарний балон-катетер для рестенозу і стенозів дрібних судин: балон 2×15 мм, покриття п...×-
Коронарний балон-катетер для рестенозу і стенозів дрібних судин: балон 2×15 мм, покриття паклітаксел, тиск 6–14 Атм, профіль верхівки 0.016", система RX, провідник 0.014", катетер 145 см, шафт 1.9/2.5F, вхід/прохід стенозу 0.016"/0.033".; Коронарний балон-катетер для рестенозу та стенозів дрібних судин: балон 2.5×15 мм, покриття паклітаксел, тиск 6–14 Атм, профіль верхівки 0.016", система RX, провідник 0.014", катетер 145 см, шафт 1.9/2.5F, вхід/прохід стенозу 0.016"/0.034".; Коронарний балон-катетер для рестенозу/стенозу судин малого діаметру, балон 20x2,5 мм, покриття Паклітаксел, профіль верхівки: 0,016", тиск 6/ розриву 14 (Атм), система RX, провідник 0,014", шафт: 1,9/2,5F, довжина 145 см, прохідність 0,016/0,034"; Коронарний балон-катетер для рестенозу та стенозів судин малого діаметру: балон 2.75×20 мм, покриття паклітаксел, тиск 6–14 Атм, профіль верхівки 0.016", система RX, провідник 0.014", катетер 145 см, шафт 1.9/2.5F, вхід/прохід стенозу 0.016"/0.034".; Коронарний балон-катетер для рестенозу/стенозу судин малого діаметру, балон 25x3 мм, покриття Паклітаксел, профіль верхівки: 0,016", тиск 6/ розриву 14 (Атм), система RX, провідник 0,014", шафт: 1,9/2,5F, довжина 145 см, прохідність 0,016/0,035"; Коронарний балон-катетер для рестенозу/стенозу судин малого діаметру, балон 30x2.25 мм, покриття Паклітаксел, профіль верхівки: 0,016", тиск 6/ розриву 14 (Атм), система RX, провідник 0,014", шафт: 1,9/2,5F, довжина 145 см, прохідність 0,016/0,033"; Коронарний балон-катетер для рестенозу/стенозу судин малого діаметру, балон 30x2,5 мм, покриття Паклітаксел, профіль верхівки: 0,016", тиск 6/ розриву 14 (Атм), система RX, провідник 0,014", шафт: 1,9/2,5F, довжина 145 см, прохідність 0,016/0,034"; Коронарний балон-катетер для рестенозу/стенозу судин малого діаметру, балон 30x2,75 мм, покриття Паклітаксел, профіль верхівки: 0,016", тиск 6/ розриву 14 (Атм), система RX, провідник 0,014", шафт: 1,9/2,5F, довжина 145 см, прохідність 0,016/0,034"; Коронарний балон-катетер для рестенозу/стенозу судин малого діаметру, балон 30x3 мм, покриття Паклітаксел, профіль верхівки: 0,016", тиск 6/ розриву 14 (Атм), система RX, провідник 0,014", шафт: 1,9/2,5F, довжина 145 см, прохідність 0,016/0,035"
- ID: UA-2026-07-15-010713-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29826268
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні вироби (Коди згідно НК 024:2023 – 57894), Код за ДК 021-2015: 33140000-3 — Медичні...×-
Медичні вироби (Коди згідно НК 024:2023 – 57894), Код за ДК 021-2015: 33140000-3 — Медичні матеріали. (33141000-0 — Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування)
- ID: UA-2026-06-26-006140-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29663730
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Інтродюсер для трансрадіального доступу,силіконове покриття, довжина: 100мм, Розмір 6F, ро...×-
Інтродюсер для трансрадіального доступу,силіконове покриття, довжина: 100мм, Розмір 6F, розмір ангіографічної голки 22G, в комплектації: провідник, рентгенконтр. маркер, судинний дилятатор та гемостатичний клапан; Інфляційний пристрій, об'єм 20 мл (індефлятор, 3-ходовий краник, Y-коннектор, пристрій для введення провідника, обертаючий пристрій), тиск 30 Атм, гнучка трубка з 3-ходовим краником від 25 см, дисплей (під кутом 30°, з флюоресцируючим фоном); Направляючий катетер: для феморального та трансрадіального доступу, полімерний, з металевою опліткою та рентгенконтрастною міткою, Øзовн. 6 F, Ø внутр. 0,071", конфіг. Judkins Right, крива JR3.5, L 100 см, без бокових отворів; Направляючий катетер, Для фемор. та трансрад. доступу, На основі полімеру, зовн. Ø 6 F, вн. Ø 0,071 ", з рентген-ною міткою, з мет. опліт. у стінці катет., довж. катет. 100 см, без бокових отв., форма (конфіг.) катет.: Judkins Left, JL3.5; Направляючий катетер, Для фемор. та трансрад. доступу, На основі полімеру, зовн. Ø 7 F, вн. Ø 0,082 ", з рентген-ною міткою, з мет. опліт. у стінці катет., довж. катет. 100 см, без бокових отв., форма (конфіг.) катет.: Judkins Left, JL3.5; Направляючий катетер: для феморального та трансрадіального доступу, полімерний, з металевою опліткою та рентгенконтрастною міткою; Ø зовн. 6 F, Ø внутр. 0,071", конфігурація Judkins Left, крива JL4.0, L 100 см, без бокових отворів; Направляючий катетер, Для фемор. та трансрад. доступу, На основі полімеру, зовн. Ø 6 F, вн. Ø 0,071 ", з рентген-ною міткою, з мет. опліт. у стінці катет., довж. катет. 100 см, без бокових отв., форма (конфіг.) катет.: EBU Left, EBU3.5; Направляючий катетер, Для фемор. та трансрад. доступу, На основі полімеру, зовн. Ø 7 F, вн. Ø 0,082 ", з рентген-ною міткою, з мет. опліт. у стінці катет., довж. катет. 100 см, без бокових отв., форма (конфіг.) катет.: EBU Left, EBU3.5; Коронарний провідник, для стандартних ситуацій, прямий, Ø 0.014'', L 180,0см, навантаження на кінчик 0.6 грам, L рентгенконтрастного сегменту 3,0см, гідрофільне покриття; Коронарний балон-катетер:предил. хрон. оклюз., L бал: 5 мм, Ø бал:1,25 мм, покр. гідроф., проф. верх.:0,016, min|max тиск 6/12 Атм, Ø сум. пр.0,014", Ø дист. шаф.:2,4F, L кат.:145 см, Ø вх. у стен.0,016", Ø прох. стен. 0,024"; Коронарний балон-катетер:предил. хрон. оклюз., L бал: 10 мм, Ø бал:1,25 мм, покр. гідроф., проф. верх.:0,016, min|max тиск 6/12 Атм, Ø сум. пр.0,014", Ø дист. шаф.:2,4F, L кат.:145 см, Ø вх. у стен.0,016", Ø прох. стен. 0,024"; Коронарний балон-катетер:предил. хрон. оклюз., L бал: 10 мм, Ø бал:1,5 мм, покр. гідроф., проф. верх.:0,016, min|max тиск 6/12 Атм, Ø сум. пр.0,014", Ø дист. шаф.:2,4F, L кат.:145 см, Ø вх. у стен.0,016", Ø прох. стен. 0,024"; Коронарний балон-катетер:предил. хрон. оклюз., L бал: 10 мм, Ø бал:2 мм, покр. гідроф., проф. верх.:0,017, min|max тиск 6/12 Атм, Ø сум. пр.0,014", Ø дист. шаф.:2,6F, L кат.:145 см, Ø вх. у стен.0,017", Ø прох. стен. 0,025"; Коронарний балон-катетер:предил. хрон. оклюз., L бал: 10 мм, Ø бал:2,25 мм, покр. гідроф., проф. верх.:0,017, min|max тиск 6/12 Атм, Ø сум. пр.0,014", Ø дист. шаф.:2,6F, L кат.:145 см, Ø вх. у стен.0,017", Ø прох. стен. 0,025"; Коронарний балон-катетер:предил. хрон. оклюз., L бал: 10 мм, Ø бал:2,5 мм, покр. гідроф., проф. верх.:0,017, min|max тиск 6/12 Атм, Ø сум. пр.0,014", Ø дист. шаф.:2,6F, L кат.:145 см, Ø вх. у стен.0,017", Ø прох. стен. 0,025"; Коронарний балон-катетер:предил. хрон. оклюз., L бал: 10 мм, Ø бал:2,75 мм, покр. гідроф., проф. верх.:0,017, min|max тиск 6/12 Атм, Ø сум. пр.0,014", Ø дист. шаф.:2,6F, L кат.:145 см, Ø вх. у стен.0,017", Ø прох. стен. 0,025"; Коронарний балон-катетер:предил. хрон. оклюз., L бал: 10 мм, Ø бал:3 мм, покр. гідроф., проф. верх.:0,017, min|max тиск 6/12 Атм, Ø сум. пр.0,014", Ø дист. шаф.:2,6F, L кат.:145 см, Ø вх. у стен.0,017", Ø прох. стен. 0,025"; Інтродюсер 7F, для трансфеморального доступу, 100 мм, з гемостатичним клапаном та боковим портом з 3-ходовим краником, судинний дилятатор з портом для шприця системи Luer, провідник для встановлення пристрою, голка 18Gx70мм; Направляючий катетер, Для фемор. та трансрад. доступу, На основі полімеру, зовн. Ø 7 F, вн. Ø 0,082 ", з рентген-ною міткою, з мет. опліт. у стінці катет., довж. катет. 100 см, без бокових отв., форма (конфіг.) катет.: Judkins Right, JR4.0; Коронарний провідник, для стандартних ситуацій, прямий, Ø 0.014'', L 180,0см, навантаження на кінчик 1 грам, L рентгенконтрастного сегменту 3,0см, гідрофільне покриття
- ID: UA-2026-06-24-005078-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29635025
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пробірка 5 мл, нестерильна, поліпропілен, без градуювання, округле дно, 12х75 мм, без криш...×-
Пробірка 5 мл, нестерильна, поліпропілен, без градуювання, округле дно, 12х75 мм, без кришки; Пробірка транспортна, стерильна, середовище AMIES, з аплікатором, з полем для нотаток; Пробірка транспортна, стерильна, без середовища, з аплікатором, з полем для нотаток
- ID: UA-2026-06-23-011355-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29626780
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дренаж: Торокальний, Без адаптера Жане, Розмір дренажа: 18 Fr, Стерильний, Матеріал вигото...×-
Дренаж: Торокальний, Без адаптера Жане, Розмір дренажа: 18 Fr, Стерильний, Матеріал виготовлення: Прозорий термопластичний ПВХ, Довжина трубки: 80-90 міліметр, Об'єм резервуара: 400 мілілітр
- ID: UA-2026-06-15-005605-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29535837
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ланцет автоматичний, лезо, глибина проколу 2,0мм; Набір для забору крові, одноразовий, сте...×-
Ланцет автоматичний, лезо, глибина проколу 2,0мм; Набір для забору крові, одноразовий, стерильний, діаметр 0.8 (21G), катетер 190мм, з Луєр адаптером; Голка для забору крові стерильна, одноразова, діаметр: 0.9 (20G), з Луєр адаптером, з можливістю взяття декількох проб крові
- ID: UA-2026-06-11-008241-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29509889
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -