-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
XTRA набір аутотрансфузійний Тх/175 (код згідно НК 024:2023: 17605 – Набір для системи підготовування крові для аутотрансфузії)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-001084-a
Завершена
44 579.44
UAH без ПДВ
Номер:
8297ced2967044c0bbb144035d7e4ec4
Внутрішній номер закупівлі:
30259966
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-001084-a
Замовник:
Державна установа «Національний науковий центр серцево-судинної хірургії та спадкової патології імені М.М. Амосова Національної академії медичних наук України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45993222
-
Адреса:
03038, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Миколи Амосова, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Хора Олег Олександрович +380442498999 amosova@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
44 579.44 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
XTRA набір аутотрансфузійний Тх/175
×
-
НК 024:2023:
17605 Набір для системи підготування крові для аутотрансфузії
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ ДІСПОМЕД»
×
-
Код ЄДРПОУ:
32250962
-
Контактна особа:
Герман ФІСТАЛЬ 0443716969
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, м. Київ, пров. Липський, буд. 3, к. 11
Ціна пропозиції
44 579.44 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 09:47
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6efdf94ca3934c6a9a3c72b2d34e0439
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-001084-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ ДІСПОМЕД»
×
-
Код ЄДРПОУ:
32250962
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, м. Київ, пров. Липський, буд. 3, к. 11
Номер договору:
279
Сума договору:
47 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
44 579.44 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 25.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний