-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Медичні вироби (Коди згідно НК 024:2023 – 57894), Код за ДК 021-2015: 33140000-3 — Медичні матеріали. (33141000-0 — Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування)
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-006140-a
Завершена
1 547 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
501a9edb849c4bf09a9ff2415e5a14d4
Внутрішній номер закупівлі:
29663730
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-006140-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ ХІРУРГІЇ ТА СПАДКОВОЇ ПАТОЛОГІЇ ІМЕНІ М.М.АМОСОВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45993222
-
Адреса:
03038, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Амосова Миколи, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Хора +380442498999 amosova@ukr.net http://amosovinstitute.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 547 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 13:02 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 13:02 - 06.07.2026 00:00
Аукціон:
з 06.07.2026 12:05
Період кваліфікації:
06.07.2026 00:00 - 09.07.2026 10:39
Період завантаження договору:
15.07.2026 00:00 - 25.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 547 500.00 Медичні вироби (Коди згідно НК 024:2023 – 57894), Код за ДК 021-2015: 33140000-3 — Медичні матеріали. (33141000-0 — Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування)