-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні матеріали- ID: UA-2026-09-03-012697-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286072
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нитка хірургічна- ID: UA-2026-09-03-006491-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279925
ДК 021:2015: 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вироби медичного призначення- ID: UA-2026-08-27-001382-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30207439
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 дні назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Голка для забору крові одноразова, стерильна, діаметр 0.8 (21G), довжина 38 мм, з можливі...×-
Голка для забору крові одноразова, стерильна, діаметр 0.8 (21G), довжина 38 мм, з можливістю декілька разів проб крові; Шприц ін'єкційний, 3-х компонент., одноразовий, стерильний, 2 мл, одна голка в комплекті; Шприц ін'єкційний, 3-х компонент., одноразовий, стерильний, 5 мл, одна голка в комплекті; Шприц ін'єкційний, 3-х компонент., одноразовий, стерильний, 10 мл, одна голка в комплекті; Шприц катетерного типу , 3-х компонент., одноразовий, стерильний, 100 мл, одна голка в комплекті
- ID: UA-2026-08-27-000379-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30206435
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 дні назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пробірки- ID: UA-2026-08-21-005226-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30157211
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 8 днів назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти- ID: UA-2026-08-19-005578-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30129200
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні матеріали для серцево-судинної хірургії- ID: UA-2026-08-18-001674-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30111532
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 6 днів назад
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Калоприймач: мішок, двокомпонентний, відкритий (з дренуючим отвором), непрозорий, Ø фланця...×-
Калоприймач: мішок, двокомпонентний, відкритий (з дренуючим отвором), непрозорий, Ø фланця: 51-60 мм; Калоприймач: мішок, двокомпонентний, закритий (без дренуючого отвору), непрозорий, Ø фланця: 51-60 мм
- ID: UA-2026-08-11-007753-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30051410
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Приладдя для венепункції та забору крові- ID: UA-2026-08-11-005208-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30048872
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 20 Fr, об’єм балона 30 мл, до...×-
Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 20 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400 мм, матеріал латекс, одноразовий, стерильний; Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 16 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400 мм, матеріал латекс, одноразовий, стерильний; Катетер ентеральний живлячий одноразовий, стерильний, з мітками Fr 16; Катетер ентеральний живлячий одноразовий, стерильний, з мітками Fr 18; Катетер ентеральний живлячий одноразовий, стерильний, з мітками Fr 30; Катетер ентеральний живлячий одноразовий, стерильний, з мітками Fr 12, L 1500
- ID: UA-2026-08-10-009677-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30040966
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Джгут венозний з пластиковою застібкою; Бинт марлевий (100% бавовна) нестерильний, 5м х 10...×-
Джгут венозний з пластиковою застібкою; Бинт марлевий (100% бавовна) нестерильний, 5м х 10см, білизна 70%; Бинт марлевий (100% бавовна) стерильний, 7м х 14см, білизна 70%; Пластир стерильний 7,0-7,9см x 1,9см смужка; Пластир: Хірургічний, Нестерильний, не бактерицидний, Основа: Штучний шовк, Матеріал: Штучний шовк, без абсорбуючої подушки, Гіпоалергенний, Довжина: 500-550 сантиметр, Ширина: 18 сантиметр, в Рулоні; Пластир стерильний 25см x 8-9см, пов'язка, з абсорбуючою подушкою, полімерна основа; Пластир нестерильний 500,0см x 2,5см котушка/рулон
- ID: UA-2026-08-10-009185-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30040478
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шпатель Отоларингологічний стерильний, одноразовий, дерев'яний, не посилений; Катетер...×-
Шпатель Отоларингологічний стерильний, одноразовий, дерев'яний, не посилений; Катетер Нелатона, стерильний, одноразовий, чоловічий, Fr10; Катетер Нелатона, стерильний, одноразовий, чоловічий, Fr12; Катетер Нелатона, стерильний, одноразовий, жіночий, Fr8; Катетер Нелатона, стерильний, одноразовий, чоловічий, Fr8
- ID: UA-2026-08-10-008353-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30039647
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набір витратних матеріалів для трансплантації нирки- ID: UA-2026-08-10-004987-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30036285
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Системи для дренування: Об'єм ємності: 2200 мл, Суха, Кількість камер: Однокамерна, З...×-
Системи для дренування: Об'єм ємності: 2200 мл, Суха, Кількість камер: Однокамерна, Знімний затискач, Клапан скидування високого тиску, Конектор трубки: Ялинка, Одноразовий, Стерильність, Наявність шкали для запису, Підвішування на ліжко
- ID: UA-2026-08-06-007267-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30013369
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні матеріали для серцево-судинної хірургії- ID: UA-2026-08-04-011793-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29992194
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги відміненоТорги відмінено -