-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Витратні матеріали для серцево-судинної хірургії
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-011793-a
Торги відмінено
9 718 610.00
UAH без ПДВ
Номер:
3be932494fde4bec8aad959ea6d8f08e
Внутрішній номер закупівлі:
29992194
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-011793-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЛЬВІВСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ " БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44496574
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, місто Львів, вул.Миколайчука І., будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Федорович +380322581125 1_tmo_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 718 610.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 17:19 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2026 17:19 - 12.08.2026 10:00
Аукціон:
з 13.08.2026 11:24
Період кваліфікації:
з 12.08.2026 10:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
70e4904c097e4cfb93b04332f401984d
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
При кваліфікації учасника ТОВ "ІНСТАМЕД" не враховано факту ненадання учасником декларації про відповідність, або сертифікату відповідності, або інших документів, що підтверджують можливість введення в обіг та/або експлуатацію (застосування) медичного виробу відповідно до чинного законодавства України на позицію 3 «пристрою для закриття місця пункції» Додатку 3 тендерної документації.
Період оскарження:
14.08.2026 16:24 - 25.08.2026 00:00
Дата опублікування:
14.08.2026 16:24
Дата виконання:
25.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴9 718 610.00 Витратні матеріали для серцево-судинної хірургії (ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали; код за НК 031:2024: C0104020101 катетери і мікрокатетери для панорамної і селективної периферичної діагностичної ангіографії, C010402020702 механічні системи периферичної тромбектомії і тромбаспірації, C90010302 системи гемостазу на основі колагену, C0104020202 катетери і мікрокатетери для периферичної емболізації, C010402020301 емболізаційні спіралі)